stats for wordpress

Burcu Esmersoy’dan alkış alan hareket

22 Şubat 2016 Pazartesi, 21:30
burcuesmersoy

Burcu Esmersoy felçliler için kıyafetlerini sattı

Sunucu Burcu Esmersoy, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına kıyafetlerini satışa çıkardı. Nikahında giydiği elbiseyi de satılması için bağışlayan Esmersoy, nikah elbisesinin kendisine uğur getirmediğini söyledi.

CİHAN’da yer alan habere göre Kanyon etkinlik alanında kurulan ‘Perwoll Golden Sale’ çadırında Burcu Esmersoy, moda bloggerı Rüya Büyüktetik ve moda tutkusunu Instagram hesabında takipçileriyle paylaşan Seda Yenigün seçtikleri belirli sayıdaki kıyafet ve aksesuarları, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yararına satışa çıkardı.

Çevresindeki tanıdıklarına yardım ettiğini belirten Burcu Esmersoy, “Kullanmadığım giymediğim kıyafetleri veriyorum. Maddi yardımı yeri geldiği zaman zaten yapıyorum. Evimizde artık kullanmadığımız, vermek istediğimiz şeylerin bir işe yaraması gerektiğini düşünüyorum, yıllardır da böyle. Keşke bir şey olsa da bağışlasam diye düşünüyordum. Tam böyle düşünürken geldiler, çalışmalarını anlattılar. Ürünleri, kıyafetleri verir misiniz deyince seve seve kabul ettim. Yüklüce bir miktarda yardımda bulunabileceğim. Çok fazla kıyafetim var. Kazandığımı kıyafete yatırıyorum gibi bir şey. Sonra böyle işe yarıyor işte.” şeklinde konuştu.

Nikahında giydiği dantelden elbisesini de satan Esmersoy, esprili bir şekilde, “İnşallah alana uğur getirir bana getirmedi.” dedi.

Haberleri kaçırmayın
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz