stats for wordpress

Irmak Atuk, 6 yıl önceki aşkına geri döndü

21 Mart 2016 Pazartesi, 11:00
irmakatuk

Ünlü manken Irmak Atuk, 6 yıl önce nişanlanıp ayrıldığı işadamı Nuri Ensari’ye döndü. 2012’de de barışıp ayrılan sevgililer, 3. kez bir araya gelmelerini Dubai’de geceliği 5 bin lira olan Armani Hotel’de kutluyor.
Aşk hayatıyla sık sık gündeme gelen Irmak Atuk, “Ne varsa eskilerde var” dedi! Ünlü model, 2010 yılında nişanlanıp ayrıldığı işadamı Nuri Ensari’ye geri döndü. 2010 yılında Ensari’den ayrılan Irmak Atuk, daha sonra Mehmet Ali Erbil’le aşk yaşadı. Bu ilişkisinde de dikiş tutturamayan ünlü model, 2012 yılında yeniden Nuri Ensari ile aşk yaşadı. Ancak ikilinin bu barışması da kısa sürdü.

2010 yılında uzun süreli aşk yaşayan Irmak Atuk ile Nuri Ensari, bir süre sonra da nişanlanmıştı. Ancak ünlü çift, nişanlandıktan sadece birkaç ay sonra yollarını ayırdı.

PAHALI JESTLERE DEVAM

Ünlü işadamının 2013’te Burcu Erçil’le evlenmesi üzerine Irmak Atuk ile Ensari arasındaki ipler tamamen koptu. Sosyetik işadamı, evliliğini de sadece 1 yıl yürütebildi. Bu sırada Irmak Atuk ise genç işadamı Mahmut Aslan’la aşk yaşadı. Aslan’la beraberliği 5 ay önce biten ünlü model, geçtiğimiz haftalarda Nuri Ensari ile barışarak ilişkilerine 3. bir şans verdi. Ünlü işadamı da barışmanın şerefine Irmak Atuk’u Dubai’ye götürdü. Nuri Ensari, geceliği 5 bin lira olan Armani Hotel Dubai’yi seçerek de pahalı jestler yaptığı ünlü modelin ayağını bir kez daha yerden kesti.
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz