stats for wordpress

Kiralık Aşk dizisinde ciddi bir yanlış yapıldı!

14 Kasım 2015 Cumartesi

kiralık-aşk16

Kiralık Aşk dizisinin her bölümü izleyicide farklı bir tat bırakıyor. Kiralık Aşk dizisi her yeni bölümüyle izleyicilerini biraz daha kendisine bağlıyor. Defne ile Ömer’in maceraları reytinge de yansıyor ve dizi zirveden düşmüyor. Ömer’in Defne’ye evlilik teklifini erken bulan çok sayıda izleyici var. Bu durum da dizide hata mı yapıldı? sorusunun sorulmasına yol açıyor. İşte Kiralık Aşk dizisinden ilginç notlar:

Mesele ”biz” olabilmek değil, öyle kalabilmek!
Kitapkurdu / ranini.tv

Bir insanı ne kadar zamanda tanıyabilirsiniz? Bir hafta, bir ay, bir yıl? Ya da şöyle sorayım, birini gerçekten ama gerçekten tanıyabilir miyiz? Bu mümkün mü? Ben, bunun mümkün olduğunu pek sanmıyorum. En azından karşınızdaki kişi size izin vermediği sürece. İnsan kendisi hakkında her gün yeni bir şeyler öğrenebiliyorken başka birini tanımak bana çok ütopik geliyor. Tabii bu düşünce tarzıyla yaşayan biriyseniz tıpkı benim gibi, insanlara güvenme durumunuz da sekteye uğrayabiliyor.Toplam 9 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »

Yorum

  1. ali bayraklı

    30 Ekim 2016 at 22:46

    vatanım sensin son yılların en süper dizisi bence kacırmayacagım inşallah..bir önerim var ara efekt duygulu türküler şarkılar müzik kısa efektler lede müthiş olur yayın saatide akşam 20.00 24.00 arası müthiş tutar biz ilk bölümü gözlerimiz doldu işe gec cıktık

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir