stats for wordpress

Kıvanç Tatlıtuğ’un bebek kutlaması

17 Ekim 2015 Cumartesi, 10:35
249151_660_320

Yolanthe Cabau ve Wesley Sneijder’in bebeklerini ilk gören Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Ünlü çift, Türkçe anlamı ‘yeni yuva’ olan oğullarının fotoğrafını ise yardım amaçlı 1 milyon dolara satmayı planlıyor.

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre önceki akşam oğullarını kucağına alan Yolanthe Cabau ile Wesley Sneijder’i Türk dostları yalnız bırakmadı. Güzel yengenin doğum yaptığı Nişantaşı’ndaki hastaneye ilk koşan Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer oldu. Galatasaraylı yıldızla sıkı dost olan yakışıklı oyuncu, hastane çıkışı “Bebeğin amcası sayılırım. Maşallah, çok güzel ve sağlıklı bir bebek” dedi.

3 BUÇUK KİLO, 52 SANTİM

Öte yandan Yolanthe Cabau ile Wesley Sneijder, bebeklerine verdikleri isimle de dünya gündemine yerleşti. Ünlü çift, 3 buçuk kilo ve 52 santimetre boyunda dünyaya gelen çocuklarına ‘Xess Xava’ adını verdi. İspanyolca kökenleri olan Xava’nın ‘yeni yuva’ manasında olduğu, yeni doğmuş bir çocuğu şiirsel şekilde isimlendirmekte kullanıldığı ifade edildi.

KENDİ VAKFINA AKTARACAK

Bebeğini normal doğumla kucağına alan Yolanthe Cabau’nun oğlunun fotoğraflarını Hollanda’daki bir dergiye satacağı iddia edildi. Dedikodulara göre güzel yenge, yaklaşık 1 milyon dolara satacağı fotoğraftan elde edeceği geliri de genç kızları fuhuştan kurtarmak için kurduğu ‘Free A Girl’ isimli vakfına aktaracak.

Haberleri kaçırmayın
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz