Ana sayfa Dizi Haberleri 10 dizisi final yapan Star TV’ye bomba gibi 5 dizi geliyor!

10 dizisi final yapan Star TV’ye bomba gibi 5 dizi geliyor!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Star TV ekranında yeni sezonda yayınlanması beklenen projeler arasına bir yenisi daha eklendi. Yeni sezonda sonradan açılacağı belli olan Star TV, çok etkili diziler hazırlatıyor.

Hanedan, Sana Söz, Benim Hayatım ve Kaderimin Oyunu gibi etkili dram yapımları için ekipler yoğun bir şekilde çalışıyor. Bu diziler Star TV için hazırlanıyor. Şu anda ekranda sadece Ada Masalı ile varlık sergileyen Star TV, sezon içinde birbiri ardına yeni dizilerini izleyicilerin beğenisine sunacak.

Son 1 yıl içinde toplam 10 dizisini yayından kaldıran Star TV’nin üst üste başarısızlık elde eden projelerden sonra daha titiz ve temkinli bir çalışma yürüttüğü görülüyor.

Geçen yıldan bu yana Güvercin, Sefirin Kızı, Babil, Menajerimi Ara, İyi Günde Kötü Günde, Sol Yanım, Akrep, Seni Çok Bekledim, Kağıt Ev ve son olarak da Kazara Aşk isimli yapımlar Star TV’de yayınlandı.

Sefirin Kızı dizi planlandığı gibi biterken, Menajerimi Ara da beklenenden bir hayli uzun sürdü. Diğer diziler ise erken final yaparak hayranlarını üzen yapımlar oldu.

Yeni sezon için ise Star TV adeta bir dizi atağına kalktı…

Hanedan, Sana Söz, Benim Hayatı, Kaderimin Oyunu ve Annemizi Ararken isimli yapımlar şu anda Star TV’nin başarısı için hazırlanan projeler oldu. Kanalın başka yapımlarla da ilgilendiği biliniyor. Detaylar ortaya çıkınca sizlerle paylaşacağız.