SON DAKİKA
1 Şubat 2023 14:55

SON HABERLER

İnsanı alıp başka diyarlara götüren TRT1 dizisi Gönül Dağı yüreklere işlendi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Bozkırda geçen bir aşk hikayesi ve hayatı idealleri uğruna yaşayan gençlerin eğlenceli hikayesi Gönül Dağı, TRT1 ekranında Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşuyor. İlk bölümü çok beğenilen dizinin dün akşam ikinci yeni bölümü yayınlandı.

Taner ve Dilek’in küçüklük günlerinde başlayan arkadaşlıkları, Taner’in yüreğinde büyüttüğü aşkını yıllar sonra yeniden görmesi ile gelişen olaylar, gençlerin uçma hayalleri ile birleşti. Gönül Dağı dizisi sadece Anadolu’nun sıcak bir hikayesi değil, aynı zamanda müzikleriyle de yüreklere dokunan bir yapım.

“Büyük usta Neşet Ertaş anısına” yazısıyla Anadolu’nun güçlü sesini dizide dinleme şansınız var. Zülüf Dökülmüş Yüze şarkısını da aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Gönül Dağı hem hikayesi hem de müzikleri ile izleyicilerin ruhuna işledi.

Berk Atan canlandırdığı Taner karakteri ile çok iyi performans ortaya koyuyor. Gülsim Ali İlhan da etkileyici performansı ve güzelliği ile şimdiden dizi hayranlarının kalbini çaldı. Sosyal medya yorumlarında da Gönül Dağı dizisi olumlu ifadelerle yer alıyor.

“İnsanı alıp başka yerlere götürüyor bu dizi” diye meaj bırakan bir izleyicinin yanı sıra, bir başkası ise, “Dizideki aşklar o kadar doğal, o kadar içten ki” diyerek önemli bir noktaya değiniyor.

Birçok izleyici hem gülüyor hem de bazı sahnelerde gözyaşı döküyor… Eskişehir Sivrihisar’da çekimleri devam eden Gönül Dağı dizisinin yüreklere işleyen bir teması var. Dizi daha ikinci bölümden izleyicinin aklına ve kalbine kendini yazdırmayı başardı.

31 Ekim Cumartesi akşamı yayınlanacak olan dizinin 3. bölümü şimdiden çok merak ediliyor. İşte 3. bölümden ilk görüntüler:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler