SON DAKİKA
5 Şubat 2023 16:54

SON HABERLER

Hande Erçel’in sevimli köpeğiyle pozuna beğeni yağdı! Hazal Kaya’dan manevi abisine destek! Ayça Ayşin Turan’ın makyaj öncesi ve sonrası!

Televizyongazetesi.cm/Detay – Sosyal medyayı etkin kullanan ünlü isimler, yer aldıkları dizilerin kamera arkasından paylaşımlarıyla ve günlük hayattaki video ve fotoğraf paylaşımlarıyla birlikte hayranlarıyla daha yakından bir ilişki kurma şansı yakalıyorlar.

Başarılı oyunculuklarıyla beğeni toplayan üç kadın oyuncunun son paylaşımlarına bir göz atalım. İlk sırada son dönemin çok konuşulan, en popüler genç oyuncularından Hande Erçel var. Erçel, şu sıralar Fox TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı isimli romantik komedi dizisiyle gündemde.

Kerem Bürsin ile başrolünde oynadığı dizinin yanı sıra günlük hayatından kareleri de hayranlarıyla instagram’da paylaşıyor. Oyuncunun pazar günü sevimli köpeği ile camdan bakarken verdiği poza 2 milyona yakın beğeni geldi.

Hande Erçel’in kafasındaki şapkanın rengi ile köpeğinin tasmasının renginin aynı olması da dikkat çeken bir ayrıntıydı. İzin günlerinde yeğeni Mavi ile buluşan oyuncu, bu kez sevimli dostuyla verdi hafta sonu pozunu…

İkinci sırada ise Show TV’de yayınlanan Arıza dizisinde Halide karakterini oynayan Ayça Ayşin Turan var. Genç oyuncu, başarılı bir performans sergiliyor ve hayranlarından da övgüler almaya devam ediyor. Yeni kuşağın beğenilen isimlerinden olan Ayça Ayşin Turan,  aynı zamanda duru güzelliğiyle de takipçilerinden bol bol övgü almakta.

Oyuncu, bir set sabahında elinde kahvesi, karavanında hazırlık öncesi aşağıdaki pozu veriyor. Henüz makyajı yapılmamış ve uyanmaya çalışıyor.

Aradan geçen kısa bir süre içinde de makyajı yapılıp hazırlandıktan sonra aşağıdaki pozu vermiş oyuncu. Son derece sade bir makyaj yapılmış ama Ayça Ayşin Turan, makyajsız haliyle de son derece doğal bir güzelliğe sahip. Hayranları da her fırsatta beğeni dolu yorumlar yapıyorlar bu konuda. Makyaja hiç ihtiyacı olmayanlardan…

Gelelim Hazal Kaya’ya. Ünlü Oyuncu şu sıralar İzmir’de eşi Ali Atay’ın yanında. Oğlu Fikret Ali’yi de alarak, Son Yaz dizisinin çekimleri için İzmir’de bulunan eşinin yanına gitti. Sosyal medyayı oldukça etkin kullanmaya başlayan oyuncunun takipçileri, onun manevi abisi olarak kabul ettiği ismin ünlü oyuncu Bülent Şakrak olduğunu da biliyor.

Hazal Kaya ve Bülent Şakrak, birbirlerini çok seviyorlar ve ailecek de görüşüyorlar. Hazal Kaya, oyunculuğunun yanı sıra bir albüm de çıkaran Şakrak’a destek vermekte sosyal medya hesabından. Son olarak elinde bağlamasıyla görülen Bülent Şakrak’ın fotoğrafını yayınlayarak aşağıdaki paylaşımı yaptı…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler