SON DAKİKA
16 Haziran 2019 09:48

SON HABERLER

4N1K İlk Aşk 12. bölüm 1. fragmanı yayınlandı! 28 Eylül Cuma günü son kez ekranda!

4N1K İlk Aşk dizisinin başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar üstleniyor. 4N1K’nın kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli isimler de yer alıyor. 4N1K İlk Aşk dizisi Fox TV ekranlarında 2018 yaz ayında yayınlanmaya başlanan bir gençlik dizisidir. Ancak reytingleri iyi seviyelerde olmadığı için 12. bölümüyle birlikte ekrana veda edecek. Dizinin Fox TV’nin internet sitesinde diğer bölümlerinin yayınlanması durumu da bulunuyor.

4N1K İlk Aşk dizisi hayranları 12. bölümü 28 Eylül Cuma günü Fox TV’de izleyebilirler. Videoda 12. bölümden 1. fragman bulunuyor.

FOX TV’nin gençlik dizisi 4N1K İlk Aşk, 12. bölümüyle ekrana veda edecek.

Dizinin müdavimleri artık dijital’den takip edecekler.

28 Eylül Cuma akşamı final bölümüyle gelecek dizinin, dijitaldeki yeni bölümlerinde bazı oyuncuların yer almak istemediği ortaya çıktı!

Medyatava’da Birsen Altuntaş’ın haberine göre, bu hafta 11. bölümü seyirciyle buluşan Fabrika Yapım imzalı dizinin dün final sahneleri çekildi. Öner Arslanel’in yapımcılığını üstlendiği, Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören ve Cihan Şimşek gibi genç yeteneklerin de kamera karşısına geçtiği dizinin yayınının FOX’un internet sitesinde devam etmesi planlanıyor.

Ancak 12. bölümde final yapacak olan dizinin oyuncu kadrosunun tamamının internet projesinde yer almayacağı öğrenildi. Senaryosunu Ferhat Ergün’ün yazdığı dizinin internet projesinde ücretler düşürüleceği için bazı oyuncuların projeden ayrılacağı konuşuluyor.

Öte yandan dizinin yönetmeni Murat Onbul, TRT için çekilecek olan Ece Beyter imzalı “Vuslat” adlı diziyi yönetmeye hazırlanıyor. Vuslat’ın çekimlerinin ekim ayının 3. haftası başlaması planlanıyor.

Peki 11. ve son bölümde neler yaşanmıştı?

Yaprak’ın yalan aşk itirafı Ali’nin canını fena yakar. Eve gitmek istemeyen Ali, Ela öğretmenine gider. Uzaktan sevmenin ne demek olduğunu çok iyi bilen Ela, Ali’yi teselli eder. Ancak bu durumu Jülide’nin hiç hoşuna gitmez ve soluğu Ela’nın evinde alır. Barış, bu oyuna devan edeceklerse Yaprak’tan adam gibi oynamasını ister ve onu uyarır; “Dikkat et gerçeğe dönümesin aşkımız” der. Onların konuşmalarına ise Tuna kulak misafiri olur.

Okul gündemine Yaprak- Barış aşkı bomba gibi düşer. Babasını affetmeyen Ece çetenin operasyonu ile geceyi Melike’nin evinde saklanarak geçirir. Gökhan’ın Merve kıskançlığı bu kez başını büyük derde sokar. Barış’ın Yaprak’ı takip eden çete Ali ile ilgili gerçeği öğrenir. Jülide ise Yaprak’ı Ali ile ilgili konuşmak için çağırır.

Dizinin Genel Konusu

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:

İlgili Haberler