SON DAKİKA
2 Ekim 2022 22:30

SON HABERLER

4N1K İlk Aşk 12. Bölümün geniş özetini izleyin

4N1K İlk Aşk dizisinin 12. bölümüyle ekrana veda edeceği ve Fox TV’nin internet sitesinde hayranları ile buluşmayı sürdüreceği bilgileri yayınlanmıştı. Dizinin 12. bölümü 28 Eylül Cuma akşamı ekrandaydı. Dizinin bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleyeceğini hayranları merakla bekliyor. 4N1K İlk Aşk dizisinin başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş ve Eslem Akar üstleniyor. Dizi, dijital dünyaya geçiş yapar ise ekrandaki kadar ilgi görür mü işte burası da bir soru işareti.

4N1K İlk Aşk dizisinin 12. bölümün özetini videodan izleyebilirsiniz.

4N1K’nın kadrosunda; Bülent Alkış, Zeynep Özder, Emir Benderlioğlu, Beyti Engin, Aybanu Aykut, Hakan Haksun, Firuzan Aydın, Tuğçe Kıltaç ve Meral Asıltürk gibi deneyimli isimler de yer alıyor.

4N1K İlk Aşk dizisi Fox TV ekranlarında 2018 yaz ayında yayınlanmaya başlanan bir gençlik dizisidir. Ancak beklentilerin altında kaldığı da bir gerçek.

Dizinin genel hikayesi:
Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında:

”HEPİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler