SON DAKİKA
2 Ekim 2022 05:58

SON HABERLER

4N1K Yeni Başlangıçlar dizisine ilgi giderek artıyor!

Yapımcılığını Fabrika Yapım/Öner Arslanel’in, genel koordinatörlüğünü Ali Leskay’ın üstlendiği, Hamdi Can Teker’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Deniz Sokullu ile Onur Dur’un kaleme aldığı, büyük merakla beklenen “4N1K Yeni Başlangıçlar” dizisi, 1 Mart Cuma günü FOXplay izleyicisiyle buluşacak.

İLK BÖLÜM TANITIMI YAYINDA!

foxplay.com.tr ile “FOX & FOXplay” mobil uygulaması üzerinden ücretsiz izlenebilecek ve başrollerini Gözde Mutluer, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Sina Özer, Cihan Şimşek, Cemrehan Karakaş, Berke Bük ve Gökçen Gökçebağ gibi popüler oyuncuların üstlendiği dizinin ilk bölüm tanıtımı geçtiğimiz akşam izleyiciyle buluştu.

Sosyal medya üzerinden hızlıca yayılan bölüm tanıtımı, kısa süre içerisinde on binlerce kez izlendi.

DİZİDEKİ ÜRÜNLER SATIN ALINABİLECEK!

FOXplay ve Hepsiburada’nın yaptığı iş birliği ile Türkiye’nin ilk e-ticaret özellikli dizisi “4N1K Yeni Başlangıçlar”da, “İzlerken Al” özelliği kullanılarak izleme deneyimi bölünmeden alışveriş yapılabilecek. İzleyiciler, hayran oldukları oyuncuların kıyafetlerinden, beğendikleri diğer tüm ürünlere kadar “İzlerken Al” seçeneğiyle, bir çok ürünün sahibi olabilecekler. Tek yapılması gereken, diziyi durdurarak beğenilen ürünleri sepete atmak ve Hepsiburada üzerinden anında satın almak olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler