SON DAKİKA
4 Şubat 2023 11:02

SON HABERLER

5 farklı şehir, birbirini tanımayan 5 kişi! Kanal D’nin yeni yarışması çok farklı

Yatıya Misafirim Var’ın yayın tarihi belli oldu… Kanal D’nin, hafta içi her gün ekrana gelecek olan yeni yarışma programı Yatıya Misafirim Var’ın yayın tarihi belli oldu. Program 30 Kasım Pazartesi başlıyor.

Programda, 5 günde, 5 şehir ve şehirlerini temsil eden 5 yarışmacı kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak, geceyi orada geçirecek. O şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Konuk olanlar günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

“Kim daha becerikli? Kim daha hamarat? Kim daha misafirperver?” Program, bütün Türkiye’yi, şehirleri, ilçeleri ve köyleri konukseverlikleriyle yarıştıracak. Drama tadında bir reality olan Yatıya Misafirim Var’ın yapımcılığını BBO Yapım ve Skala Yapım üstleniyor.

Genel Yönetmenliğini Şafak Bakkalbaşıoğlu’nun yaptığı “Yatıya Misafirim Var” ilk bölümü ile 30 Kasım Pazartesi günü saat 16.00’da Kanal D’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler