SON DAKİKA
23 Ağustos 2019 10:36

SON HABERLER

Acun Ilıcalı 2020 bombalarını tek tek patlattı! Cansu Dere’den dizi geliyor!

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasıyla ilgili Acun Ilıcalı’dan yeni bombalar geldi.

Survivor finalinin ardından Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ‘Gel Yazın Konuşalım’ programına katılan Acun Ilıcalı, Alişan müjdesini vererek Seda Sayan’ın Yemekteyiz programı hakkında da konuştu.

Medya patronu olarak tanınan Acun Ilıcalı, kendi kanalında katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Survivor’dan bu sezon beklediklerini yüzde yüz alamadıklarını itiraf eden Ilıcalı, gelecek yıl yeni bir formatta Survivor düşündüklerini açıkladı.

TV8’de yeni dizi! Başrolde Cansu Der var!

Gel Yazın Konuşalım programının ilk gününde canlı yayına misafir olan Acun Ilıcalı, TV8 kanalında yeni sezondaki yapımlarla ilgili de açıklamalar yaptı. İlk olarak dizi konusuna değinen Ilıcalı, Cansu Dere’nin başrolde oynadığı yeni dizinin ekranda olacağını söyledi. Ilıcalı, konuşmasına şu şekilde devam etti:

Uzman olduğum bir alan değil: “Dizi konusunda iyi olduğumuzu iddia etmedik. Uzman olduğum bir alan da değil. Ama Annem dizisi tuttu ama biz yapmadık. Çok güzel bir dizi oldu. İnandığım insanlar var, İrfan Şahin, Fatih Aksoy gibi. Yurtdışında 40 ülkeye satıldı Annem dizisi”

Yemekteyiz’i artık Seda Sayan sunacak!

Yıllardır çok istediğimiz bir formattı: Seda Sayan’lı Yemekteyiz’den çok umutlu olduğunu söyleyen ünlü televizyoncu, “Seda Sayan Yemekteyiz ile önemli bir görevi aldı. Seda’nın bir evde olması eğlenceli olacak. Heyecanla bekliyorum. Yıllardır çok istediğimiz bir formattı.” şeklinde konuştu.

Yakında Alişan bizimle olacak: Yeni sezona yeni projelerle gireceklerini açıklayan Acun Ilıcalı, Alişan bombasını da canlı yayında patlattı. “Yakında Alişan’ın programı bizimle olacak.” dedi ve “Evlere girerek insanları yarıştıracak. 3 nesili yarıştırmaya çalışacağız.” ifadelerine yer verdi.

Paylaş Tweetle 56

Survivor 2019 sezonunu değerlendiren Ilıcalı, Survivor 2020’nin ise farklı bir formatta olacağını açıkladı. Ilıcalı, “Gelecek yıl yeni formatta bir Survivor düşünüyoruz. Bu yıl Survivor’ın farklı bir müşterisi oldu” dedi.

İlgili Haberler