SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 17:11

SON HABERLER

Adını Sen Koy 397. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Star TV ekranında final yaptıktan sonra yeni kanalı tv8’e geçen Adını Sen Koy dizisi geçtiğimiz haftadan itibaren yayınına devam etmişti. Reytingleri ile pek de umut vermese bile tv8 için iyi bir günlük dizi olan Adını Sen Koy’da bir değişiklik yaşandı. Geçtiğimiz hafta 18.30’da ekrana getirilen Adını Sen Koy, bu hafta saat değiştirdi. Dizinin 396. bölümünden 12 Kasım Pazartesi günü saat 12.30’da ekrana geldi. Dizinin 397. yeni bölümü ise 13 Kasım Salı günü izleyicilerle buluşacak.

Videodan 397. bölümden ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

Eski izleyicisini kaybeden günlük dizi, tv8 ekranında Star TV’dekinden daha düşük bir reytingle yayın hayatını sürdürüyor. Adını Sen Koy’un en önemli şansı tv8’in dizi izleyicilerini kazanmak için günlük bir diziye duyduğu ihtiyacı karşılayacak olması. Yani reytingleri düşük seyretse de Acun Ilıcalı, dizinin arkasında duracaktır.

Dizinin oyuncularının ise final ile bozulan moralleri, tv8’e geçiş ile yerine geldi. Şimdi diziyi uzun ömürlü yapmak için ellerinden geleni ortaya döküyorlar.

Başrol oyuncuları Deniz Durmaz ve Cenk Torun, aralarında güzel bir uyum yakaladıklarını belirtti.Dizide ‘Azize’ karakterini canlandıran Deniz Durmaz, yeni sezon için çok heyecanlı olduğunu dile getirerek, “Yeni kanalımızda çok mutluyuz ve umutluyuz. Bizi yalnız bırakmayan seyircilere teşekkür ederiz” dedi.

İlgili Haberler