SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 04:16

SON HABERLER

Afili Aşk 2. bölümde Kerem’e öyle bir teklif geliyor ki!

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk, bu akşam 2. bölümüyle ekrana gelecek.

Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in başrolünde oynadıkları dizide Ayşe’nin söylediği yalanın nasıl son bulacağı merak konusuyken, Kerem’e de babasından ilginç bir teklif geliyor!

2. Ayşe’nin söylediği yalan herkesi etkiliyor. Kerem yaşananların yalandan ibaret olduğunu anlatsa da babasını ikna edemez.

Kerem, Ayşe’ni abileri ile gideceği görüşmeye uygun planı kafasında tasarlar. Peki Ayşe ve Kerem evlenecek midir?

Çarşamba akşamları ekrana gelen Afili Aşk dizisinde bu hafta Ayşe’nin söylediği yalan Kerem olmak üzere herkesin hayatını etkiler. Bu olaydan sonradan Kerem babasını ikna etmeye çalışsa da başarılı olamaz. Kerem ve Ayşe adım adım evlilik yolunda ilerlemektedir.

Kerem ve Ayşe aralarında bir anlaşmaya varır ve bu oyunu oynamaya karar verir. Afili Aşk 2. bölümü ile bu akşam Kanal D’de…

Ayşe’nin ağabeyleri Kerem ile yemek yemek isteyince ortalık karışıyor!

Samet ve Erkut, kardeşlerinin evleneceği adamı daha iyi tanıyabilmek için Kerem ile yemek yemek istiyor. Bu durumu Muhsin Bey’e söyleyen Samet olumlu cevap alıyor ancak Kerem bu durumdan oldukça rahatsız oluyor! Olayı kendi lehine çevirmek isteyen Kerem bir plan yapıyor ve kendisini Ayşe’nin ağabeylerine farklı biriymiş gibi tanıtıyor. Kerem’in planı başarılı olunca işler iyicene karışıyor!

Öte yandan Muhsin Bey, Kerem’e bir teklifte bulunuyor! Eğer Ayşe ile evlenirse şirketin başına geçebileceğini söylüyor. Kerem ise çaresiz kalınca soluğu Ayşe’nin yanında alıyor ve onun kurduğu bu oyuna katılmayı teklif ediyor! Ayşe ve Kerem ne yapacak?

İlgili Haberler