SON DAKİKA
19 Eylül 2022 17:08

SON HABERLER

Afili Aşk 25. bölüm ön izleme yayınlandı! Kerem’in Ayşe’ye özel sürprizi!

Kanal D’nin sevilen dizisi Afili Aşk, 25.yeni bölümü ile 4 Aralık Çarşamba, yani bu akşam ekrandaki yerini alacak. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler olacağı ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Haberimizde bu detayları bulabilirsiniz. Ayrıca diziden saatler önce yayınlanan ön izleme görüntülerinde de özel sürprizi görebilirsiniz.

Afili Aşk 25. Bölüm Ön İzlemesi yayında! Ayşe’nin Kerem’e bir sürprizi var… Peki Kerem’i heyecanlandıran bu özel sürpriz ne? Videodan o anları izleyebilirsiniz. Peki 25. bölümde başka neler yaşanacak?

Kerem, gözlerini Ayşe’den alamıyor! Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Yelda ve Ceyda’nın iş birliği bu defa sekteye uğruyor. Özel bir davet için hazırlanan Kerem, gecenin sonunda Ceyda ile vals yapacağını öğrenir. Bu planın ise annesinin başının altından çıktığını anlayınca tepkisini ortaya koyar.

Bu olanları öğrenen Ayşe de duruma kayıtsız kalamaz ve Kerem’e o gecede eşlik etmek için özenle hazırlanır. Tam geceyi terk etmek üzereyken Ayşe’yi gören Kerem gözlerine inanamaz. Ayşe’nin güzelliği Kerem’i büyüler!

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler