Ana sayfa Dizi Fragmanları Afili Aşk dizisi için geri sayım başladı! Afili Aşk 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

Afili Aşk dizisi için geri sayım başladı! Afili Aşk 1. bölüm 3. fragmanı yayınlandı!

tarafından ker_def

Kanal D’nin yeni yazlık dizisi Afili Aşk, 12 Haziran Çarşamba akşamı izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’un hayranları ise eğlenceli halleriyle fragmanlarını çok beğendikleri diziyi merakla beklemekte. Afili Aşk 1. bölümden 3. fragman da yayınlandı. Videodan yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

Kerem, Ayşe’nin kalbini çalabilecek mi? İkiliyi bundan sonra neler bekliyor? Afili Aşk ilk bölümüyle 12 Haziran Çarşamba yani yarın akşam saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Yaz aylarına damga vuracak “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor.

Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonra başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk” gümbür gümbür geliyor.

NASIL BİR DİZİ?

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.