SON DAKİKA
22 Temmuz 2019 22:07

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinde izleyicinin yüreğine dokunan Çağlar Ertuğrul değil, bir başkası!

Afili Aşk dizisinde Sabri’nin hali izleyicinin yüreğine dokundu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında Çarşamba akşamları yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisinin 3. bölümünden ilk görüntüler paylaşılmakta.

Burcu Özberk ile Çağlar Ertuğrul’un başrollerinde yer aldığı Afili Aşk, ilk iki bölümü ile müthiş ilgi görmüştü. Sosyal medyada da Kerem ile Ayşe çifti 2 haftadır en çok konuşulan çift olmakta… Bu noktada Demet Özdemir – Can Yaman’ın canlandırdığı Sanem-Can çiftini açık ara farkla geçmeleri de önemli bir detaydı.

Afili Aşk 3. bölümde Sabri, aşk acısından her yerde Ayşe’nin yüzünü görmeye başlıyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe evleniyor. Bir anda Ayşe’yi kaybeden Sabri için ise zor günler başlıyor. Ayşe’nin başkasıyla evlenmesini kabullenemeyen Sabri, aşkını kalbine gömüyor.

Sabri’nin bu halleri ise izleyicinin yüreğine dokunmakta…

Sabri’nin aşk acısı görüntüleri:

Umutcan Ütebay’ın canlandırdığı Sabri karakterinin bu haline üzülen izleyiciler, “Sabri’ye bir Sabriye gelse fena olmaz” diyerek bu karakterin başka bir karakter ile aşk yaşamasını istediklerini belirtmekte.

“Sabri’ye çok üzüldüm. Çok salak ama çok komik aynı zamanda” diye yazan bir izleyicinin mesajı da destek buldu.

Bir başka izleyici ise “Müslüm babaya bağladı. Allah yardımcısı olsun” diyor.

Duygusal sahneyi çok komik bulduklarını belirten izleyiciler de var.

Hatta bir izleyici “Aşk hayatım böyle geçiyor” diyerek Sabri’de kendini bulduğunu belirtmekte…

Sabri’nin dizinin dikkat çeken yan karakterlerinden birisi olması noktasında üzerine hikaye yazılması ileri ki bölümlerde izleyicinin de hoşuna gidecektir.

Umutcan Ütebay’ın canlandırdığı Sabri Horoz’u tanıyalım:

Sabri 20’li yaşlarının sonundadır. Ayşe ile aynı mahallede oturmaktadır ve Ayşe’ye aşıktır. Mahalleliye göre daha hali vakti yerinde bir ailenin tek çocuğudur. Bir beyaz eşyacı dükkanına sahiptir. Sabri aşırı korumacı annesi yüzünden, el bebek gül bebek büyümüştür. Ancak Ayşe’yi kazanmak söz konusu olunca büyümesi gerekmektedir. Sabri kendi kararlarını almaya başladıkça anne babasıyla da daha sık sorun yaşamaya başlayacaktır.

İlgili Haberler