SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 22:25

SON HABERLER

Afili Aşk dizisinin Volkan’ı Serkay Tütüncü büyük resmi önceden gördü!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Afili Aşk dizisi yaz ekranının en beğenilen yapımlarından birisi oldu.

Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk’in başrollerinde yer aldığı dizide Volkan karakterine hayat veren Serkay Tütüncü, başarılı performansı ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Posta gazetesine konuşan Tütüncü, İnsanlık Suçu dizisiyle geçen yıl oyunculuk kariyerine başlamıştı.

Afili Aşk dizisiyle birlikte bir anda geniş kitleler tarafından tanınan ve beğeni toplayan Serkay Tütüncü, dizinin bu kadar çok izleneceğini tahmin ettiğini belirtti.

Serkay Tütüncü, bunu hissettiğine değindi ve şöyle konuştu: “Daha birinci bölümü okuduğumda klişe romantik komedinin dışında bir hikaye olduğunu gördüm. Özellikle kadın karakterin hikayesinin yorumlanış şeklini, benim canlandırdığım Volkan karakterinin enerjisini çok sevdim. Ve bu projenin içinde olmak istedim.”

Seyircinin bu işi neden sevip sahiplendiği sorusunu yanıtlayan Serkay Tütüncü, önemli bilgiler verdi.

Genç oyuncu, “Başrol oyuncularının enerjisi çok önemli oluyor ama beraberinde yan karakterlerin hikayelerinin de güçlü olması gerekiyor. Sadece başrole yüklenmemek gerekiyor. Öyle olunca da her sahneyi kendi içinde başka bir heyecanla izliyor seyirci. En azından ben öyle izliyorum. Seyirci de böyle hissediyor ki bu kadar güzel sonuç aldık” dedi.

Volkan aslında Kerem’in suç ortağı konumunda… Tütüncü’nün gerçek hayattaki kişiliği ile çok da zıt olmadığını öğreniyoruz.

Serkay Tütüncü, “Tabii ki Volkan daha hareketli ve hayatın her noktasında zevk almayı, kendini mutlu etmeyi bilen biri. Benim daha pesimist yanlarım vardır. Volkan daha enerjik. Büyük farklarımız var ama bir yandan da benim altı-yedi yıl önceki halime benzetiyorum onu. O yüzden Volkan’ı oynarken Serkay’ın eski haline dönüyorum bazen” şeklinde konuştu.

Kendini ekranda izlediği zaman çok eleştiri yaptığını anlatan Serkay Tütüncü, “Yapma şunu” diyerek kendine sinirleniyormuş.

Volkan Çekerek kimdir?

Volkan 20’li yaşlarda. Kerem’in bir numaralı kankası ve suç ortağıdır. Lisede başlayan arkadaşlıkları bugünlere kadar gelmiştir. İyimser, rahat, neşeli biridir. Çabuk yorulur, çalışmayı değil dinlenmeyi sever. Zora gelince hemen vazgeçer. Rezil olmak nedir bilmez. Barda görüp yanına gittiği kızın onu terslemesi, hayat denen bu uzun yolda onun için öğretici bir deneyimdir sadece. En büyük hayali ise kendi kahve dükkanını açmaktır.

İlgili Haberler