SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:20

SON HABERLER

Afili Aşk ile Çağlar Ertuğrul parlıyor, Erkenci Kuş’ta Can Yaman yerinde sayıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Sosyal medya üzerine yapılan ölçümler özellikle gençlerin fikirlerinin daha net anlaşılması adına faydalı olmakta.

Sosyal medyada erkek dizi oyuncuları arasında yapılan ‘en çok konuşulma’ sıralaması da dikkat çeken detaylar sunmakta…

1 yıldır ekranda olan Erkenci Kuş dizisi ile Can Yaman, uzun süredir sosyal medyanın zirvesindeki oyuncuların başında geliyordu. Birçok kez de en çok konuşulan isim olmaktaydı.

Ancak Afili Aşk dizisi başladı, Can Yaman’ın tahtı da sallandı…

Kanal D ekranında Çarşamba akşamları yayınlanan Afili Aşk dizisinde Çağlar Ertuğrul Kerem karakteri ile adeta fırtınalar estiriyor.

Daha dizinin 2 bölümü ekrana yansıdı ama Çağlar Ertuğrul hayranlığı bir anda zıpladı…

Afili Aşk’ın 1. bölümünün yayınlandığı geçen hafta Çağlar Ertuğrul, burun farkıyla sosyal medyada en çok konuşulan isim olmayı Can Yaman’ın hemen önünde başarmıştı.

13 Haziran 2019 tarihli DigiLup araştırma sonuçları:

Afili Aşk’ın 2. bölümünün yayınlandığı bu hafta ise Çağlar Ertuğrul adeta zıplama yaptı. Can Yaman yerinde sayarken, Çağlar Erturğul fanatizminin ne kadar arttığı sayılara yansıdı.

21 Haziran 2019 tarihli DigiLup araştırma sonuçları:

Digilup araştırmasında 13 Haziran ve 21 Haziran tarihlerinde yayınlanan araştırma sonuçları Çağlar Ertuğrul’un ne kadar hızlı bir sıçrama yaptığının da göstergesi.

Afili Aşk’ın yayınlandığı ilk hafta 93 bin konuşulma ile zirveyi değiştiren ve ilk sıraya yerleşen Çağlar Ertuğrul, 1 hafta sonra yani 21 Haziran tarihli araştırmada 50 binden daha fazla konuşulma elde ederek ikinci zıplamasını da yapmış durumda.

Bu iki haftada dikkat çeken detay ise Can Yaman’ın yerinde sayması…

İlgili Haberler