SON DAKİKA
20 Ağustos 2022 07:42

SON HABERLER

Afili Aşk, 5 ay önce final yaptı ama bu sahneler hala çok izleniyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk, Kanal D ekranında izleyicilerle 2019 yılının yaz aylarında Afili Aşk dizisiyle buluştu. İyi bir dizi çifti olan ikili, tam 38 hafta boyunca izleyicilerine keyifli bir yapım seyrettirdi.

Afili Aşk dizisi bir yaz yapımı olmasına rağmen, kış sezonunda da devam edebilme başarısı sergiledi. Mart ayının ortalarında final yapmak durumunda kalan dizinin hayranları, bir türlü ondan vazgeçemiyor.

Afili Aşk’ın tekrarlarına ilgi gösteren izleyiciler, ayrıca sosyal medya ortamında da yayınlanan içerikleri hala takip ediyor. Afili Aşk’ın Youtube kanalından izleyicilerin bu ilgisi nedeniyle sıklıkla sahnelerden videolar paylaşılıyor.

Afili Aşk dizisinde izleyicinin en çok sevdiği 9 sahne de video olarak yayınlandı. Dizi hayranları özlemle andıkları Afili Aşk için ‘Keşke final yapmasaydı” diye hayıflanıyor.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir.

Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler