SON DAKİKA
24 Temmuz 2019 12:37

SON HABERLER

Ağlama Anne dizisi 1. bölüm 3. fragmanında Birce Akalay’ın canlandırdığı Alev’e herkes üzüldü

Televizyon Gazetesi Detay / Birce Akalay’ın kendisini zorlayan bir karakteri hayata geçirdiği Ağlama Anne dizisi 7 Ekim Pazar günü atv ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

İlk defa böyle bir dram rolü ile seyirciyle buluşmaya hazırlanan Birce Akalay, ‘Ağlama Anne’de yaptığı bir hatayla gençliğini, kendi ve ailesinin hayatını mahveden ‘Alev’ karakterini canlandıracak.

atv’nin Birce Akalay, Cansel Elçin ve Özlem Yılmaz’ı buluşturan iddialı dizisi ‘Ağlama Anne’nin çekimleri tüm hızıyla sürüyor.

Süreç Film imzalı dizinin tanıtımları büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Dizinin 1. bölümünden 3. fragman yayınlandı. Yine izleyicilerin duygulanacağı bir fragman oldu. Birce Akalay’ın canlandırdığı Alev’in kızını uzaktan izlemek zorunda kalması izleyicileri yine etkileyecek.

İşte yeni bölümden yeni görüntüler.

Peki dizinin hikayesi nasıl?

Okul yıllarında yaşadığı tek gecelik eğlencenin bedelini hayatı boyunca ödeyen ve evlat katili olmakla suçlanan Alev ile ailesinin hikâyesini anlatan dizi, Esin Gök’ün yazdığı etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Feride Kaytan’ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin ‘Yıllar Sonra’ olan ilk ismi daha sonra ‘Ağlama Anne’ olarak değiştirildi.

İlgili Haberler