Ana sayfa Dizi İzle Ah Kalbim 14 Nisan Pazar 316. bölümde neler olacak?

Ah Kalbim 14 Nisan Pazar 316. bölümde neler olacak?

tarafından ker_def

Ah Kalbim heyecan dolu 316. bölümüyle Kanal 7 ekranında izleyicilerle buluşmaya geliyor. 14 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde önemli detaylar var. 316. bölümden ilk görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ her hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Ah Kalbim 13 Nisan Cumartesi 315. bölümde neler yaşandı?

Ah Kalbim’de Abhi Tarun ve Niha’yı çetenin elinden kurtarmanın yollarını arar ama çete onları bir türlü bırakmaz. Abhi ve ailesi en sonunda kaçmayı başarır. Fakat Abhi ile Pragya’yı bekleyen başka bir sürpriz vardır.

Abhi Tarun ve Niha’nın izini bulur. Çeteye Pragya’nın bir cadı olduğunu söyleyen Abhi onları korkutup kaçırmak ister. Fakat planları başarısız olur. Abhi daha sonra yeni bir numara dener. Abhi ve Pragya yeğenlerini de alıp kaçmayı başarır fakat adamlar onların peşine düşer.

Tanu ve Aliya Abhi’yi bulmak için harekete geçer. Fakat buldukları iz onları çetenin pençesine düşürür ve rehin alınmalarına sebep olur. Abhi ve Pragya kaçtıkları yerde bir kadının yardımıyla çeteden kurtulur. Başlarına bunca iş gelen Abhi ve Pragya’yı başka nasıl bir sürpriz bekliyor?

Künye:
Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya
Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey
Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014
Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja
Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama