SON DAKİKA
26 Mart 2019 05:09

SON HABERLER

Ah Kalbim dizisi 15 Nisan Pazar 175. bölümünde Abhi geçmişini hatırlayacak mı?

Ah Kalbim

Yayın Tarihi : 15 Nisan 2018 Pazar

Yayın Saati : 21:00

ABHİ GEÇMİŞİNİ HATIRLAYACAK MI?

Ah Kalbim’de bu akşam Aliya Pragya’yı küçük düşürmek için sinsi bir plan yapar. Fakat Abhi Pragya’nı suçsuz olduğunu anlayınca özür diler. Geçmişte kullandığı kelimeleri yine kullanmaya başlayan Abhi’nin hafızası yerine gelecek mi?

175. Bölüm

Pragya’nın patronu Abhi’nin albümünü koruması için Pragya’ya verir. Bunu gören Aliya’nın aklına sinsi bir plan gelir. Pragya’daki albümü gizlice değiştiren Aliya Pragya ve Abhi’nin arasını açmayı başarır. Albümünün değiştiğini gören Abhi şok olur ve Pragya’ya nasıl böyle bir hata yaptığını sorup kızar. Neye uğradığını şaşıran Pragya ise suçsuz olduğunu anlatmaya çalışsa da başarılı olamaz. En sonunda Pragya’nın ağladığını gören Abhi onun suçsuz olduğuna inanır. Pragya’ya neden kıyamadığını anlamayan Abhi geçmişten bazı şeyler hatırlar. Bunu farkeden Pragya ise Abhi’nin hafızasının yerine gelme ihtimalini düşünerek çok heyecanlanır.

Nefretten doğan bir aşkın konu edildiği ‘Ah Kalbim’ hafta içi 21:30, Cumartesi 21.00’de Kanal 7 ekranlarında…

Künye:

Orijinal Adı: Ah Kalbim – Kumkum Bhagya Yönetmen: Sameer Kulkarni, Sharad Pandey

Yapımcı: Ekta Kapoor Senaryo: Anil Nagpal Yapım Yılı:2014 Oyuncular: Supriya Shukla, Mrunal Thakur, Sriti Jha, Shabbir Ahluwalia, Daljeet Soundh, Arjit Taneja, Faisal Rashid, Ankit Mohan, Madhu Raja Ülke: Hindistan Tür: Romantik- Drama

İlgili Haberler