SON DAKİKA
21 Ağustos 2019 14:23

SON HABERLER

Ahmet Kural ile Murat Cemcir’den yeni bir film geliyor

Beyazperdenin en sevilen isimlerinden Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in yeni filmi ‘Ailecek Şaşkınız’ 2 Mart 2018’de TR 40 33 Productions yapımcılığında vizyona girecek.

Selçuk Aydemir’in yazıp yönettiği, Gökhan Tiryaki’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmde babasının şirketinin başına geçerek CEO’luk görevini üstlenen Ferhat (Ahmet Kural) ve onun çocukluk arkadaşı, şirketin finans müdürü Gökhan (Murat Cemcir) 7’den 70’e herkesin izleyebileceği sıcacık bir aile komedisiyle sinemaseverlerle buluşacak.

‘Ailecek Şaşkınız’ filminde çok farklı bir karakterle hayranlarının karşısına çıkacak olan Ahmet Kural “Murat da, ben de ilk kez bir projede işadamını canlandırıyoruz. Oyunculuğun en güzel tarafı bambaşka tiplemelere bürünebilmek. Sinemaseverler bizi bu kez plazalarda, Lamborghini araçlarla, takım elbiselerle görecek. Alışılageldik yöneticilerden çok farklı, komik bir profilimiz olacak. Kendimizi yönetmeyi henüz başaramamışken, bir de hayatta en yönetilemeyen duygu olan aşk devreye giriyor. Kahkahalarla izlenecek bir film yaptık” dedi. Murat Cemcir ise “ Biz işadamlığının hem ciddi, hem de eğlenceli tarafını aynı anda resmettik. Holding çalışanı olmak ve o kadar kişinin sorumluluğunu almak gerçekten zor bir görevmiş ama biz o zorluğu komediye çevirdik. Ortaya çok güzel bir film çıktı’ şeklinde konuştu

İlgili Haberler