SON DAKİKA
29 Eylül 2022 06:42

SON HABERLER

Akrep dizisi hayranlarını rahatlatan yeni bir gelişme var!

Yapımını 1441 Productions’ın üstlendiği ‘Akrep’, 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’de heyecan yüklü on ikinci bölümüyle STAR TV ekranında olacak. Gün değiştirdikten sonra reytingleri düşüş sergileyen dizi için şimdilik Star TV yönetiminin yayından kaldırma gibi bir düşüncesi olmadığı, Akrep’in yoluna devam edeceği ortaya çıkmıştı.Bu gelişme de dizi hayranlarını bir hayli rahatlattı.

Aras’ın cinayeti Ferda’nın işlediği yönündeki ifadesinin ardından Merve’nin annesinin dolabında bulduğu parayı polise teslim etmesi üzerine, oklar yeniden Ferda’ya çevrilir. Polisin araştırması neticesinde Ferda tutuklanır ve cezaevine gönderilir.

Kızının ölümünün intikamını alan Perihan Emgen, bununla yetinmeyip Merve’yi de yanına alarak Ferda’ya son darbeyi vurur. Ayşem, Ferda’nın avukatı olmayı kabul ederken; Merve onun annesine yardım etmesine tepkiyle yaklaşır.

İpek ve Şahin’in evlilik haberi konağa bomba gibi düşer. Şahin, İpek’le evlenebilmek için tüm ailesini karşısına almayı göze alır. Duru ise aldığı bir haber sonucunda tüm hayatını etkileyecek büyük bir karar vermek zorunda kalır.

Hapishanede sıkıntılı günler geçiren Aras, İpek’in evlilik kararına çok şaşırsa da Şahin’e verdiği söze de saygı duyar. Aras’a olan öfkesi bir türlü dinmeyen Duru ise Aras’ı ziyareti sırasında söyledikleriyle Aras büyük bir şok yaşatır.

İhanetin, aşkın ve anneliğin savaşı ile dolu bir akrep dövüşünde, geçmişin aynasından bugünün savaşını yaşayan iki kadının hikayesi ‘Akrep’, STAR TV’de perşembe akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler