Ana sayfa Dizi Fragmanları Akrep dizisinde reytingler düşük olsa da artık sorun değil!

Akrep dizisinde reytingler düşük olsa da artık sorun değil!

tarafından admin

Akrep dizisinin 16. yeni bölümü 1 Nisan Perşembe Star’da yayınlanacak. 26 bölüm yayın garantisi ile ekrana geldiği konuşulan dizi için bu durum izleyenleri sevindiren bir gelişme olarak konuşuluyor… Zira dizinin reytingleri iyi olmasa da Star TV’nin 26 bölüm yayında tutma garantisi vererek projeyi aldığı konuşuluyor… Bu durumda da kötü gelen reytingler şimdilik bir sorun teşkil etmeyecek gibi bir inanış var.

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’, perşembe günleri izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Çağdaş Onur Öztürk gibi önemli isimlerin yer aldığı Akrep’in yeni bölümünde neler yaşanacağı da merakla bekleniyor… Diziden tüm detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

16. Bölüm Konusu: Ferda, Ahmet’in karanlık yüzünü kızı Ayşem’e göstermek için kurduğu planla amacına ulaşır. Ferda, kendisinden sakladığı babasının Ahmet olduğunu söyler ama Ayşem kim olduğunu yeni öğrendiği babasına tepki göstererek kaçıp gider. Ahmet, ortadan kaybolan kızının yerini öğrenebilmek için Ferda’yı köşeye sıkıştırır.

Duru, Hakan’ın borcunu kapatmak için kumarhaneye gider. Duru’yu kameradan izleyen Aras, kumarhaneyi polis basınca Duru’yu gizli odaya saklar. Aras’ın bebek Can hakkındaki şüpheleri devam ederken, ikilinin birbirlerinin gözlerinde gördükleri aşk onları yeniden yakınlaştırır! Onları güvenlik odasındaki monitörden izleyen Ferda, eline geçen fırsatı kaçırmayacaktır…

Adeta bir gizli kara kutu olan Hünkar, zor günler geçiren eski dostu Perihan’ın bir sözüyle yanına gelerek evin havasını değiştirir. Duru ve Şahin, kendi anneleri gibi benimsedikleri eski dadıları Hünkar’ın gelişine çok sevinir. Hünkar, ipleri eline alıp evde yeni bir düzen kurarken; Perihan’ın düşmanlarına karşı da yeni kalkanı haline gelir.

‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün kaleme alıyor.