SON DAKİKA
28 Eylül 2022 10:51

SON HABERLER

Akrep dizisinde tüm dengeleri değiştirecek yenilik yapıldı!

Star’ın sevilen dizisi ‘Akrep’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Yer aldığı projelerle büyük beğeni toplayan başarılı oyuncu Çağdaş Onur Öztürk, ‘Akrep’ dizisinde ‘Ahmet’ karakterini canlandırarak seyirciyi farklı bir serüvenin içine sokacak. Dizide yeni karakterin ne tür değişimler yaratacağı merakla bekleniyor. Bilinen ise tüm dengeler bir anda değişeceği…

Başrollerinde; Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi önemli isimlerin yer aldığı ‘Akrep’’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu. Oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan Çağdaş Onur Öztürk, dizinin perşembe günü yayınlanacak olan yeni bölümüne ‘Ahmet Karadağ’ karakteri ile dahil olacak.

13’üncü bölüm tanıtımında ilk kez ‘Akrep’ izleyicilerinin karşısına çıkan Çağdaş Onur Öztürk, dizide güçlü bir mafya lideri olan ‘Ahmet Karadağ’ karakterine hayat verecek. Acımasız bir yapıya sahip olan ve Ferda ile kimsenin bilmediği bir geçmişi olan Ahmet, aralarındaki yarım kalmış hesabı kapatmak için Ferda’nın peşine düşüyor.

Ahmet’in ortaya çıkmasıyla ‘Akrep’te tüm dengeler değişiyor. ‘Akrep’ her perşembe saat 20.00’de Star’da yayınlanacak. Yeni bölümden ilk fragman da paylaşıldı. Ferda, “Ben buradan çıktığım gün nefretim de öfkemde daha da güçlenmiş olacak. O zaman benimle savaşmaktan çok korkacaksın” diye konuşuyor. Perihan ise hapisten çıkamayacağını düşünüyor ama öyle olmayacak.

Ferda hapisten çıkacak ve karşısında ise Ahmet’i bulacak. Peki Ahmet Ferda’dan ne istiyor? İşte Akrep dizisinin 13. bölüm fragmanı:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler