SON DAKİKA
19 Eylül 2022 06:57

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde Çiçek için çekilir çile değil bu!

Show TV’de ekrana gelen, Ay Yapım imzalı Alev Alev’in merakla beklenen yeni bölümünden 2. tanıtım yayınlandı. Cemre’nin ev aradığı tanıtımda yardımına yine Ozan ve Ömer koşarken, buldukları evin hali izleyenleri hayrete düşürüyor. Bülent’in şoför olarak Ali’yi eve getirmesi ise Çiçek’i şoke ediyor.

Hazar Ergüçlü’nün canlandırdığı Çiçek karakterinin dramı izleyicileri derinden sarsıyor. Bir de Şimal’in kocası Bülent’in serserilikleri ile nasıl başa çıkacağını bilememesi, Ali’ye nasıl davranacağını bilememesi de dizinin etkileyen sahnelerinden birisi olacak. İşte Alev alev dizisinin 6. bölümünden 2.fragman:

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev’in yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ALEV ALEV’İN 5. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Çelebi’ye karşı açtığı savaşta sesini duyurabilmek için çabalayan Cemre, Çelebi’nin ardı arkası kesilmeyen hamleleriyle yüzleşti. Çelebi’nin, Cemre’nin yaptığı açıklamanın basına yansımasına engel olmak isterken, Rüya’nın beklenmedik adımıyla bu planı suya düştü. Rüya, Cemre’nin karakol önünde açıklama yaptığı videosunu birçok ünlü isimle paylaştı. Video kısa süre içinde yayılırken, Cemre de bir anda sosyal medyada gündem oldu. Ömer ise İskender’in ona iftira attırdığını öğrendikten sonra onunla yüzleşmek istedi.

İskender’in tehlikeli bir yoldan tehdit ettiği Ömer, bunun karşılığını verirken, ikilinin arasında savaş bayrakları çekildi. Çiçek, İskender’i karşısında görünce öfkesine hakim olamazken onun bu tavrı Bülent’in de dikkatini çekti. Çiçek ve Tomris’in bir şeyler sakladığından şüphelenen Bülent, onları köşeye sıkıştıracak ipuçları aramaya devam etti.

Çelebi ise Cemre’ye karşı yaptığı son hamleyle herkesi şoke etti. Polis ve gazetecilerle birlikte Ozan’ın kapısına giden Çelebi, Güneş’i zorla aldı ve bu hamlesiyle Cemre’yi büyük bir yıkıma uğrattı. Cemre’nin elinden tutan Rüya, “Artık yalnız değilsin!” diyerek kuzeninin yanında olacağını gösterirken, iki kadının omuz omuza vereceği mücadele şimdiden büyük heyecan uyandırdı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler