SON DAKİKA
1 Ekim 2022 08:28

SON HABERLER

Alev Alev dizisinde yeni karar ve büyük plan!

Show TV ekranında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Alev Alev dizisi kendisine iyi bir yer edindi. Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize Doktor gibi iki güçlü rakibinin karşısında kemik izleyicisini oluşturmayı kısa sürede başaran Alev Alev’in ilk 6 bölümlük performansı gayet iyiydi… Dizinin 7.bölümünde de önemli gelişmeler yaşanacak. Peki neler izleyeceksiniz? İşte Alev Alev’de yeni karar ve büyük plan!

Alev Alev bu akşam 7. bölümüyle ekrana gelecek. Cemre için artık karşısında hiçbir engel yoktur. Cemre yeni bir hayat kurma yolunda ilk adımını atar ve akıl sağlığı raporu almak için hastaneden tarih alır. Her şeyin tam yolunda gittiğini düşündüğü sırada Çelebi, Cemre’nin özgürlüğünü kazanmasına engel olmak için zekice bir plan yapar.

Aşka inancını yitiren Rüya’nın kalbi Ömer sayesinde atmaya başlar. Çiçek, Ali’nin eve gelişiyle birlikte, Tomris’in tüm planını altüst edecek bir karar verir. Cemre’ye yardım etmekten vazgeçmeyen Ömer ve Ozan ise Çelebi’nin gücünü ne kadar kötüye kullanabileceğini yaşayarak öğrenecektir.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ile usta oyuncu Zuhal Olcay buluşuyor.

Alev Alev, bu akşam saat 20.00’de yeni bölümüyle Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler