SON DAKİKA
3 Ekim 2022 22:37

SON HABERLER

Anıl Altan ve Pelin Akil’den koronavirüs salgınında gündem değiştiren video!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan, evlerinde ikiz bebekleri ile birlikte koronavirüs önlemleri çerçevesinde kendilerini karantinaya aldı.

İkili aynı zamanda yaşadıkları her anı da sosyal medya hesaplarından takipçileri ile paylaşmaya devam ediyor. Bebekleri ile ev hallerini yayınlayan çift, ayrıca çok eğlendikleri İsviçre tatilinden en özel anları da youtube kanallarından paylaştı.

Anıl Altan, “Kısa bir mola ve modumuz değişsin” diyerek videosunu instagram hesabından takipçilerinin dikkatine sundu. Pelin Akil de “Sizi kısa süreliğine kurgusunu yeni bitirmeye fırsat bulduğumuz ama kaç kere izlediysem hepsinde çok eğlendiğim en eğlenceli ve huzuru bol İsviçre tatilimize kaçırıyorum. Kemerlerinizi takmayı unutmayın, keyifli izlemeler” notuyla videoyu paylaştı.

İki ünlü ismin İsviçre’nin muhteşem doğasında yaptığı tatilde yaşadıkları hemen her anı bu görüntülerde bulabilirsiniz. Yeşiller içinde doğa harikası bir bölgede tatil yaptıklarını belirten Pelin Akil, “Oksijene doyduk, bir ara oksijenden başım ağrıda” diye belirtti. İşte o eğlenceli video:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler