SON DAKİKA
24 Mayıs 2019 16:55

SON HABERLER

Arda’dan Yasemin’e büyük tuzak! Final Sahnesi! Leke 5. Bölüm

Kanal D’de yayınlanan Leke dizisinin 5. bölüm finalinde Arda, Yasemin’i büyük bir tuzağın içine çekti!

Şirketinin açılış partisi için bir davet vereceğini söyleyen Arda, halasını ikna ederek abisiyle birlikte partiye katılmalarını sağladı.

Organizasyonu yapan şirket de Yasemin’in çalıştığı şirketti. Yasemin, hiç bir şey bilmeden geceyi organize ederken Cem geldi. Kardeşinin şirketinin açılışı olduğunu söyledi.

O sırada Arda bahçeye girdi. Yasemin onu gördüğünde, yattaki o geceyi hatırladı.

Arda, Yasemin’e Cem’in önünde “Beni hatırladın mı?” diye sordu.

Yasemin’in şaşkın bakışları arasında 5. bölüm final yaptı.

Başrollerinde Melis Sezen ve Burak Sevinç’in oynadıkları Leke dizisinin 5. bölüm final sahnesini videodan izleyebilirsiniz…

5. bölümde neler oldu?

Yasemin, Fischer’dan duyduklarıyla şoke olur. Aynı anlarda otele Cem ve Mehmet gelir. Yasemin, Cem’e yaşadıklarını anlatacak mı?

Birkan, Serpil’in odasına ve Yasemin’in masasına dinleme cihazı yerleştirir. Yasemin; Serpil’e, Fischer’la olan toplantının hesabını sorduğunda Birkan her şeyi duyar. Birkan’ın, Serpil’le yüzleşmesi nasıl geçecek?

Mehmet’in, Yasemin ve Cem’in üzerine oynadığı oyun istediği şekilde ilerlemeye başlamıştır. Bu sırada Marin Marin’de yeni Ceo’nun açıklanacağı gün gelir. Cem, Ceo’luk görevini alabilecek mi?

Belkıs’ın şirketini araştıran Ekber, bulduğu bilgileri Cem’le paylaşır. Cem öğrendikleriyle annesine bir kez defa öfke duyar. Cem, annesi Belkıs’la yüzleşecek mi?

Arda, annesi ve halasının üzerindeki baskıyla kendini ispatlamak için şirketine açılış partisi düzenlemeye karar verir. Parti organizasyonunu Hoyo’ya verir ve gecede Yasemin görev alır. Ferhan ve Cem’i açılışa davet eder. Yasemin’i tekne baskını gecesinden tanıyan Arda büyük bir oyun oynar. Davette, Arda, Cem ve Yasemin bir araya gelir. Cem, Yasemin’in yaşadıklarını öğrenecek mi?

Hikayemiz; yetiştirme yurdunda büyümüş kalbi, yüzü gibi güzel hukuk öğrencisi Yasemin’le; çocukken yaşadığı travma sonucu kadınlarla arasına uçurum giren başarılı iş adamı Cem’in hayatın zorluklarına meydan okuyan aşklarını anlatmaktadır…

İlgili Haberler