SON DAKİKA
27 Kasım 2022 09:31

SON HABERLER

Arıza dizisinde gerçek aşk işte böyle olur!

Show TV’de ekrana gelen ve beğeni ile izlenen O3 Medya imzalı Arıza’nın 18. bölüm tanıtımı yayınlandı. Ali Rıza ve Halide’nin duygusal konuşması ve birbirlerine güçlü sarılmaları, “gerçek aşk böyle olur” dedirtiyordu. Rollerini çok iyi canlandıran ikili, duyguları da izleyicilere geçirmeyi başarıyor. İkilinin duygusal sahnelerdeki performansını merakla bekleyen dizi hayranları, aşk görüntülerinin de dizide daha fazla olmasını istiyor.

Peki yeni bölümde başka neler izleyeceksiniz? Kemik bir izleyici grubu bulunan dizinin aksiyon dolu sahnelerine yenileri eklenecek. Haşmet Ağa ve Fuat’ın karşı karşıya geldiği heyecan dolu tanıtımda Haşmet’in öfkeli hali dikkat çekiyor. Fatih’in intikamı için harekete geçen Ali Rıza’nın yapacakları şimdiden merak konusu olurken, Muzaffer’in Ali Rıza sayesinde İhtiyar’a ulaşacaklarını söylemesi büyük heyecan uyandırıyor. 18. bölüm fragmanını videoda bulabilirsiniz.

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’nın kaleme aldığı, başrollerini; Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza’nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin Güner, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Duygu Katagan, Kemal Burak Alper, Gökay Müftüoğlu ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

Arıza’nın merakla beklenen yeni bölümü Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

ARIZA’NIN 17. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Fuat Ersoylu, Halide tarafından vurulduktan sonra durumu kimselere haber verilmeden, önce ameliyata ardından da müşahede altına alındı. Diğer tarafta Halide’nin ortada olmaması üzerine Haşmet ve Ali Rıza harekete geçti. Fuat’ın yokluğunda savaşı devralan Burak, Ersoylular’ın karşısında olan herkese saldırmaya başladı. Bu saldırıların hedefinden biri de Ali Rıza’nın taksi durağı oldu. Taksi durağına düzenlenen bombalı saldırı sonucu Fatih hayatını kaybetti.

Tüm taşların yerinden oynadığı bölümde konsorsiyum ortaklarından Galip’in de sonu geldi. Mithat ile görüşmeye giden Galip, Şehmuz’un başına gelenlerden ve İhtiyar’ın da Fuat’ın tarafında olmasından bahsederken, Mithat’ın adamı Galip’i öldürdü. Halide, Fuat’ı vurduktan sonra Burak tarafından yakalanırken Ali Rıza, Halide’ye ulaşmak için büyük bir çaba gösterdi.

Fuat ise kendine geldikten sonra Burak’a, Halide’yi öldürmesi için emir verdi. Burak, babasının emri üzerine Halide’yi alıp yola çıktı ancak finalde yaşanan çarpıcı gelişmeler seyircileri şoke etti. Ali Rıza, Halide’yi kurtarmak için kendi canını ortaya koyarak Burak’a teslim olmaya geldi. Burak, Halide ile Ali Rıza’yı takas etti. Nefeslerin tutulduğu o anlarda Burak, Ali Rıza’yı öldüreceğini söyledi ancak Ali Rıza’nın hamlesi tüm dengeleri değiştirdi. Abisi Murat Ersoylu’nun elinde olduğunu söyleyen Ali Rıza, Burak’ı bir kez daha köşeye sıkıştırdı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler