Ana sayfa Sosyal Medya Arıza ile ekrana dönen Ayça Ayşin Turan’a yeni imajı çok yakıştı!

Arıza ile ekrana dönen Ayça Ayşin Turan’a yeni imajı çok yakıştı!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Arıza dizisi Pazar akşamları izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. İlk buluşma 13 Eylül akşamı yaşanacak. Aynı gün Savaşçı dizisinin de 5. sezonu başlıyor. Ayrıca TRT1’de Tövbeler Olsun dizisi de yine Pazar akşamı Arıza’nın rakipleri arasında bulunuyor. Geçtiğimiz hafta da atv’de Maria ile Mustafa başladı ve Pazar rekabeti iyice kızıştı.

Zemheri dizisindeki Firuze rolünün ardından Ayça Ayşin Turan’a adeta sihirli bir el değdi. Oyuncu, Arıza’daki Halide karakteri için farklı bir imaja büründü. Bu hali de ünlü oyuncuya çok yakıştı. Hayranları sosyal medyada iltifat üstüne iltifat yapıyor.

İnstagram hesabından dizideki bir pozunu yayınlayan Ayça Ayşin Turan, “Sevdiğim bir fotik” notuyla Arıza dizisine gönderme yaptı. Tolga Sarıtaş ile başrolde buluşan Ayça Ayşin Turan, uyumlu bir görüntü çiziyor… İkilinin yeni dizi ile hayranlarını ekran başına getirme çok da zor olmayacak gibi duruyor.

Arıza dizisini ilk okuduğunda aksiyon ve dram türünde olmasından etkilenen oyuncu, Halide’nin yaşadığı travma sonrası ayakta durma mücadelesini yansıtacak.

Oyuncu, “Karanlık bir dünyanın içerisinde büyümesine rağmen asla o dünyaya ait olmayan ve hayatını insanları iyileştirmek üzerine adayan bir doktor olması beni heyecanlandırdı. Halide’nin bu dünya içerisindeki gelişimlerini, değişimlerini, çatışmalarını yaşamak için sabırsızlıkla bekliyorum” diye konuştu.

İşte ünlü oyuncunun paylaşımı:

Sevdiğim bir fotik ????
#Arıza ⚡️

Arıza ile ekrana dönen Ayça Ayşin Turan'a yeni imajı çok yakıştı! 7