SON DAKİKA
17 Eylül 2019 15:14

SON HABERLER

Arka Sokaklar 14. sezonuyla geri dönüyor! İşte yeni sezondan ilk görüntüler!

Kanal D ekranında 13 sezondur izleyicilerle buluşmakta olan Arka Sokaklar dizisi, yeni sezonuyla yakında ekranda yer almaya hazırlanıyor. Dizinin yeni sezonunda bazı önemli değişiklikler olacağı ortaya çıkmıştı. Hüsnü Çoban’ın oğlu Metin karakterine hayat veren Furkan Göksel, ayrılık açıklamasında bulunmuştu.Ayrıca İpek Yaylacıoğlu da diziye veda etti, ancak Pınar karakterinin başka bir isimle devam edeceğini de belirtmişti. Ayrıca Aylin karakterine hayat veren Özlem Çınar’ın da diziden ayrılacağına yönelik iddialar vardı.

Başrollerinde Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Nazlı Tosunoğlu (Nazike) ve Merve Oflaz’ın (Bahar) olduğu fenomen dizi Arka Sokaklar 14. Sezonu ile yakında Kanal D ekranında izleyicilerle buluşacak. Videodan 14. sezondan ilk görüntüleri izleyebilirsiniz.

İşte Arka Sokaklar dizisiyle ilgili diğer detaylar:

Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır’ bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz…

İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube’de görev yapan ‘sivil’ bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla’ yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar yeni sezonuyla yakında Kanal D’de!

İlgili Haberler