SON DAKİKA
25 Haziran 2019 05:09

SON HABERLER

Arka Sokaklar 520. bölümde Hüsnü Çoban magazin sayfalarına konu oldu!

Arka Sokaklar 520. Bölümde Hüsnü, Vildan yüzünden zor anlar yaşıyor! Kanal D ekranında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 520. bölümü 31 Mayıs Cuma günü ekrana geldi. Videodan başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Hüsnü, oğlu Haydarberk’in arkadaşının annesi Vildan ile koyu bir muhabbetin içine girer. Vildan, Hüsnü’den etkilendiğini belli eder. Vildan, doğum günü fotoğrafçısının çektiği fotoğrafta Hüsnü’ye fazla yakın poz verir. Bu fotoğraf ise, ertesi gün magazin sayfalarında manşet olur. Kadın sosyetede tanınan birisi olduğu için çok ses getirir.

Fakat, asıl sesi Vildan’ın hapisteki eski eşi çıkarır. Vildan’ın eski eşi Toroman mafya babasıdır. Gazetede ikisinin fotoğrafını gördüğünde delirir. İçeriden kaçmanın yolunu bulduktan sonra soluğu Vildan’ın evinde alır. Bu sırada Hüsnü de evdedir. Hüsnü ile Toroman karşı karşıya kalır ve silahlar çekilir…

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande), Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno Bebek)

İlgili Haberler