Ana sayfa Dizi Haberleri Arka Sokaklar başlıyor, Merve Oflaz’ın aklı başka yerde!

Arka Sokaklar başlıyor, Merve Oflaz’ın aklı başka yerde!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D ekranında 14. sezonuna hazırlanan Arka Sokaklar dizisi, 522.bölümle birlikte 13 Eylül Cuma günü ekrandaki yerini alacak. Geçtiğimiz sezon Hercai dizisiyle rekabete girişen Arka Sokaklar, reyting birinciliğini rakibine kaptırmıştı. Yeni sezonda dengeler nasıl oluşacak merakla beklenmekte.

Arka Sokaklar dizisinde Bahar Komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz ise yaz tatilinde bir hayli gezdi ve eğlendi. Yeni sezon için sete de çıkan oyuncunun aklı hala tatilde kaldı.

Fırsat buldukça tatile çıkan oyuncu en son Muğla Akyaka’da olduğunu yaptığı paylaşımla gösterdi.

Yeni bir paylaşım yapan oyuncu, maviye olan hasretini de şu sözlerle belirtti: “Mavi giydiğim her şeyin rengi, mavi sokaklar ve tüm ağaçlar da mavi, etrafta dolaşan insanlar, mavi söylediklerim ve düşündüğüm şey, mavi içimde yaşayan duygu, ben maviyim.”

İşte Merve Oflaz’ın son paylaşımı:

Blue is the color of all that I wear, blue are the streets and all the trees are too, blue are the people here that walk around, blue are the words I say and what I think , blue are the feeling that live inside me , im blue ?

Arka Sokaklar başlıyor, Merve Oflaz'ın aklı başka yerde! 9

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkatleri çeken ünlü oyuncu, tatil hallerini de hesabından sergilemeye devam ediyor.

Arka Sokaklar başlıyor, Merve Oflaz'ın aklı başka yerde! 10

Arka Sokaklar başlıyor, Merve Oflaz'ın aklı başka yerde! 11