SON DAKİKA
25 Mayıs 2019 20:50

SON HABERLER

Arka Sokaklar dizisinde Mesut ölüyor mu? Arka Sokaklar’da ayrılık mı var?

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Arka Sokaklar, bugün 509. yeni bölümüyle ekrandaki yerini alacak.

Dizinin yeni bölümünde neler olacağı merakla beklenmekte…

Zafer Ergin, Şevket Çoruh ve Özgür Ozan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin yeni bölümünde Mesut’un durumu herkesi düşündürüyor.

Arka Sokaklar’ın 15 Mart Cuma ekrana gelecek olan 509. yeni bölümünde, ekip, hırsızlık yapan ve ölümlere neden olan çetenin peşine düşüyor. Açığa alınmasına rağmen Tunç’un saldırıya uğraması ile iyice sinirlenen Mesut, ekipten bir adım önde giderek tek başına Muhsin’in evini basıyor. Mesut, Muhsin’i de etkisiz hale getirerek ortadan kayboluyor. Mesut, sevdiklerinin yanında olmadığını görünce hayatı ile ilgili kötü bir karar alıyor. İntihar etmek isteyen Mesut’a ne olacak?

Hırsızlık çetesinin ele başı Muhsin ekibi çok fazla uğraştırmaya başlıyor. Muhsin’i almaya gelen ekip bunu kimin yaptığını merak ediyor. Hakan, nedenini bilmediği ayrılma kararı sonrasında Aylin’i vazgeçirecek hamleyi yapıyor.

İşte 509. bölümde yaşanacakların detayı!

Muhsin yaşı küçük çocuklarla bir çete kurmuştur ve çeşitli soygunlar yapar. Sıradaki soygun nakil aracıdır. Çocuklardan biri aracın önüne düşmüş numarası yapar. Nakil aracındaki güvenlik görevlisi öldürülür ve nakil aracındaki paralar çalınır.

Hakan sigortadan gelen evraklarda Aylin’in daha önce ameliyat olduğunu öğrenir. Doktoru bulup ulaşır ve Aylin’in çocuğu olmayacağını öğrenir. Selin’den de olayı teyit edince yıldırım hızıyla Aylin’in yanına gider.

Avm’de yüzü maskeli adamlar insanları rehin alır. Birgül ve Nurgül isimli kardeşler, kaçmaya kalkışır ve adamlar ateş açar. Birgül ölür Nurgül de adamlar tarafından kaçırılır. Nurgül’ün kocası Ogün’den de fidye isterler. Ekibimiz olayın peşine düşecektir.

İlgili Haberler