Ana sayfa Dizi Fragmanları Arka Sokaklar’da bir yanlış ekipten bir ayrılık getirdi!

Arka Sokaklar’da bir yanlış ekipten bir ayrılık getirdi!

tarafından admin

Kanal D ekranında Cuma akşamları yayınlanmakta olan Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü yine heyecanlı anlara sahne olacak. Şevket Çoruh’un canlandırdığı Mesut, artık ekibin bir parçası değil. Çünkü Rıza Baba zor bir karar almak durumunda kaldı. Dizinin 563. yeni bölümünde Mesut, Rıza Baba tarafından açığa alınıyor! Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan ve İlker İnanoğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizi geçen hafta tüm kişiler kategorisinde gün birincisi olarak 15. sezonunda da etkili olduğunu sergilemişti.

Arka Sokaklar dizisinin 563. yeni bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar ve yeni görüntüler ortaya çıktı.  Mesut, Tunç’un hayatını kurtarabilmek için illegal yollara başvurur. Onu hastaneden kaçırarak Özcan’dan korumaya çalışır. Bu durum onun başına büyük bir bela açmaya yatar. Rıza Baba, ekibinin üzerine leke getirmemesi için kendi başına hareket eden Mesut’u açığa almaya karar verir. Mesut bu kararı şaşkınlıkla karşılarken illegal yöntemlerine de devam eder. Özcan’ın karşısına dikilerek gözünü ne kadar kararttığını gösterir.

Bu arada ekibin başı operasyonlar sırasında büyük tehlikeye giriyor. Cemal, bir suç şebekesinin peşinde olan Ankara’daki müdürüne yardım edip, etmeme kararı vermeye çalışıyor. Bu operasyonu da Rıza Baba ve ekibinden saklaması gerekmektedir. Cemal, sert çatışmanın gerçekleştiği operasyonda zor anların içinde kalıyor. Hakan ise, uyutularak sıkıntılı bir durumun içine düşmekten kendini kurtaramıyor.

Mesut, oğlu Tunç’u kurtarmak isterken mesleğini kaybetme riskini ele alacak mı? Özcan’ın karşısına dikilen Mesut nasıl bir hamle yapacak? Cemal, Ankara’daki eski ekibini Rıza Babalardan saklayacak mı? Hakan’ı uyutan kişi nasıl bir planın içinde?

Arka Sokaklar yeni bölümüyle her Cuma saat 20.00’da Kanal D’de!