Arka Sokaklar’ın bir sırrı var ama bunu yapanlar da bilmiyor!

04 Eylül 2018 Salı, 08:26
Arka Sokaklar’ın bir sırrı var ama bunu yapanlar da bilmiyor!

Kanal D ekranlarında 13. sezona 14 Eylül Cuma günü başlayacak olan Arka Sokaklar’ın yeni sezonuna dair fragmanlar ilgiyle izleniyor.

Çok sayıda hayranı bulunan dizinin yeni bölümlerinin de yine ilgi çekmesi bekleniyor.

Peki bu işin sırrı ne?

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu, bu soruyu Arka Sokaklar’da imzası bulunan sektörün duayen isimlerinden ve dizinin senaristi Ahmet Yurdakul’a sordu.

Yurdakul’un yanıtı da bir hayli dikkat çekiciydi…

İşte Sina Koloğlu’nun yazısındaki detay:

“Kanal D’nin dizisi ‘Arka Sokaklar’, 487’nci bölümüyle, 13’ncü sezona hazır. Ekranın bu gelip gitmeleri arasında, tartışmasız başka bir boyutta konuşulması gereken bir iş haline geldi.

“Nedir bunun sırrı?” diye, dizinin senaristi ve sektörün duayen isimlerinden Ahmet Yurdakul’a sordum. Hemen hatırlatayım, yapıma imza atan Yurdakul ancak iki yıldır devam ettirenler oğulları Ozan ve Sinan Yurdakul.

“Açıkça itiraf etmek gerekir ki, başlarken projenin bu kadar uzun süreli olabileceğini sadece yapımcımız Türker İnanoğlu öngörmüştü” dedi.

Yurdakul. Ve ardından işin sırrını açıkladı: “Elbette bir sırrı vardır ama sorun şu ki, biz bunu bilmiyoruz. Tek yaptığımız, bölüm sayısına takılmadan ve aldırmadan elimizdeki işi en iyi şekilde yazıp, bitirmek.”

arka sokaklar haberleri için