SON DAKİKA
24 Nisan 2019 17:45

SON HABERLER

Asena Atalay, bu kez kendisinden 5 yaş küçük sevgilisiyle ortaya çıktı…

Bir dönem Magazin D programını sunan Asena Atalay’ın şu sıralar aşk yaşadığı iş adamı ile görüldü.

Sunucu Asena Atalay, gönlünü kendinden 5 yaş küçük iş adamı Ayberk Kalkavan’a kaptırdı. İkili, geçen cuma da Akatlar’daki bir dürümcüde görüldü

Asena Atalay, Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’le 6 yıllık evliliğini 2016’da bitirdikten sonra aşk hayatında gaza basmıştı.

Geçen yaz ünlü bir saat firmasının yöneticilerinden Ahmet Talha Kaya ile Ege’de aşk tatili yapan Asena Atalay, gönlünü iddiaya göre yine iş dünyasından bir isme kaptırdı.

GİZLİ GÖRÜŞÜYORLAR
Magazin kulislerinde konuşulanlara göre sunucu, Türkiye’nin en zengin ailelerinden biri olan Kalkavan Ailesi’nin genç veliahtı Ayberk Kalkavan ile bir süredir gizli gizli görüşüyor.

Objektiflere yakalanmamak için gözlerden uzak mekanları tercih eden ikilinin kaçamağı geçen hafta gün yüzüne çıktı.

Geçen cuma akşamı bir mekanda eğlenen Asena Atalay ile Ayberk Kalkavan, sabaha karşı 04.30’da soluğu Akatlar’daki bir dürümcüde aldı. İkili, çevredeki meraklı bakışlardan kurtulamadı.

5 YAŞ FARK VAR
Asena Atalay’dan 5 yaş küçük olan Kalkavan, Londra Regent’s Üniversitesi’nde Küresel Ticaret ve İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve geçtiğimiz yıl da Londra’daki Cass Business School’da Deniz Ticareti ve Finans master’ı yaptı. (Takvim)

İlgili Haberler