Asena Atalay ile Tan Taşçı aşkı sonunda belgelendi

06 Ağustos 2017 Pazar, 10:30
Asena Atalay ile Tan Taşçı aşkı sonunda belgelendi

Asena Atalay ve şarkıcı Tan Taşçı’nın birlikteliği belgelendi. Yaklaşık bir aydır beraber oldukları konuşulan çiftin, Bodrum’da kiraladıkları villlada yaşadıkları öğrenildi. Oğlunu bırakıp yalnız başına tatile çıkan Asena Atalay’ın bu tatil ziyaretini sevgilisi ile buluşmak için yaptığı ortaya çıktı.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre Caner Erkin’le olaylı şekilde boşanan ve nafaka davalarıyla gündemden düşmeyen Asena Atalay, özel hayatında işleri yoluna koydu. Bir süredir adı popçu Tan Taşçı’yla anılan sunucu, önceki gün Gümüşlük Limon’da kahvaltı yaparken ilk kez görüntülendi.

Gazetecileri fark eden Atalay’ın morali bozulurken; şarkıcı, gazetecilerin “Hayırlı olsun” sözleri üzerine baş parmağıyla ‘Her şey yolunda’ işareti yaptı.

Çiftin bir aydır Yalıkavak Palmalife’da kiraladıkları villada beraber yaşadıkları ortaya çıktı. Yaz boyunca Mandalin adlı mekanda sahne alan sevgilisini yalnız bırakmayan Atalay, konserleri en ön sıradan izliyor.

Molalarda sevgilisini öpücük yağmuruna tuttuğu konuşulan sunucu, Instagram hesabından Tan’ın canlı performanslarını yayınlıyor.

asena atalay haberleri için

tan taşçı haberleri için