SON DAKİKA
21 Eylül 2019 14:45

SON HABERLER

Asiye’nin korkunç ölümü! Çarpışma 21. Bölümde dehşet anları!

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma, dün akşam 21. bölümüyle ekrana geldi.

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un başrollerinde yer aldığı dizinin finaline doğru, bir karakter daha diziye veda etti.

Şebnem Sönmez’in canlandırdığı Asiye, Ali Sürmeli’nin oynadığı Cansız tarafından öldürüldü.

Kadir Adalı’nın annesini gözleri önünde öldüren Cansız, herkesi şaşırttı.

Kadir Adalı annesini kurtarmak için Cansız’ın gitmesine izin vermesine rağmen Asiye’nin hayatta kalmasını sağlayamadı.

24. bölümde final yapacak olan Çarpışma dizisinde sona doğru karakterler bir bir ölmeye devam ediyor.

Asiye’nin öldürüldüğü o sahneyi videodan izleyebilirsiniz…

21. Bölüm Özet:

Kadir, Haydar ve ekibi ile Cansız ve adamları arasında büyük bir çatışma başlar. Kadir’i gizlice takip eden Veli de, çatışma alanını görebileceği bir binanın çatısına çıkar, silahını kurar ve hedefine Cansız’ı alır. Ancak Cansız, çakal olduğunu bir kez daha ispatlarcasına bu ölüm çemberinden kurtulmayı başarır.
Kadir, istihbarattan gelen bilgiyle Cansız’ın birlikte çalıştığı iki adamı takibe alır. Kadir, Cansız’ı, Cansız da Kadir’i ağına düşürmek için oyun kurar. Kadir, bir yandan da Cansız’ın babası olup olmadığına dair içini kemiren şüphenin peşine düşer.

Diğer yanda Zeynep, Kadir’e sürpriz bir akşam yemeği planı yapar ancak asıl sürpriz Kadir’den gelir. Kadir ve Zeynep’in önünde mutluluk ve aşk dolu upuzun bir gece vardır. Sahip olduğu her şeyi kaybeden Demir, intikam için Cemre’ye diş biler. Meral’den de onun en zayıf yerini, Kerem’e olan olan duygularını kaşıyarak yardım ister.
Gözünü intikam hırsı bürüyen Demir’in planından habersiz olan Cemre, annesinin günlüğünde anlattığı Orhan’la karşılaşır. Ancak ondan duyacakları canını çok yakacaktır. Kadir ve Cansız’ın akıl oyunları birbirleriyle yarışır. İkisinin de kurduğu oyunun sonu birbirlerine çıkmaktadır ama kazananın kim olacağı belli değildir. Belli olan tek şey ise; bu sefer ki hesaplaşmanın çok acımasız ve ölümcül olacağıdır.

İlgili Haberler