Ana sayfa Dizi Fragmanları Aşk Ağlatır 8 Eylül Pazar 1. bölüm 4. fragmanı izle!

Aşk Ağlatır 8 Eylül Pazar 1. bölüm 4. fragmanı izle!

tarafından admin

Show TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Aşk Ağlatır’dan bir tanıtım daha geldi. Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan paylaşıyor. Dizinin 1. bölümü 8 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de ekranda yerini alacak. İlk bölümde neler yaşanacağı ile ilgili detayları 4.fragmanda bulabilirsiniz.

Peki Aşk Ağlatır nasıl bir dizi?

Taşradan İstanbul’a göç etmiş ve tek başına ayakta kalmaya çalışan gençlerin; vicdan ve aşkları arasında kalarak yaşadıkları çatışmanın hikayesinin anlatıldığı Aşk Ağlatır’ın yayınlanan yeni tanıtımında zorla evlendirilmek istenen Ada’nın (Hafsanur Sancaktutan) gözyaşları izleyenleri derinden etkiliyor.

Ada, “Bu kasaba benden adımı aldı; Meryem’im ben burada!” sözleriyle yaşadığı çaresizliği hissettirirken, Yusuf (Deniz Can Aktaş) Ada’ya destek olmaya çalışıyor.

İstanbul’a doğru yola çıkan ikilinin neler yaşayacağı merakla bekleniyor. Etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduran Aşk Ağlatır Eylül’de Show TV’de izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Oyuncular:

Deniz Can Aktaş
Hafsanur Sancaktutan
Yağızcan Konyalı
Pelin Öztekin
Oktay Çubuk
Eda Şölenci
Laçin Ceylan
Durul Bazan
Deniz Altan
Sezin Bozacı
Hasan Küçükçetin
Mutlunur Lafçı
Gülçin Güvenç
Yelda Alp