SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 05:56

SON HABERLER

Aşk Mantık İntikam dizisinde yeni karar her şeyi değiştirdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cuma akşamlarının sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, Eylül ayı ile birlikte çok farklı bir noktaya doğru sürüklendi. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi en son ‘romantik komedi dalında’ en iyi dizi ödülünü almıştı. Başrol oyuncuları da romantik komedi dalında en iyi oyuncular olarak ödüllendirilmişti.

Ancak dizinin artık romantik komedi durumunun bitmekte olduğu ve dram ile korku arasında bir noktaya doğru savrulduğunu herkes görüyor. Esra ile Çağla arasında yaşananlar diziyi korku filmi havasına soktu… Dizideki bu büyük değişimin nedeni ise kış sezonunun başlamış olması.

Cuma akşamları çok etkili dizilerle yarışabilmek adına senaristler yeni bir dönem kararı aldı. Bu karar gereğince de hikaye iyice drama doğru çevrildi… Artık romantizm ve komedi konuları geri plana itildi. Reytinglerin de iyi gelmesi nedeniyle bu taktiğin tuttuğu düşünülüyor.

Aşk Mantık İntikam dizisinin kimi hayranları ilk başladığı dönemdeki eğlenceli hikayeyi özlediklerini belirten yorumlar paylaşıyor. Ancak bazı izleyiciler yeni durumdan memnun. Dizinin drama doğru gidişatı birçok kişinin ilgisinin daha da artmasına sağladı.

Aşk Mantık İntikam senaristlerinin başlattığı dram döneminin tuttuğunu ve dizinin bu şekilde reytinglerini korumaya çalıştığını söyleyebiliriz. Esra ile Çağla arasında yaşanan çatışma diziyi sürüklüyor.

Ozan ile Esra arasındaki ilişkinin derinleşmeye başlaması izleyicileri memnun ediyor. İlhan Şen ile Burcu Özberk ikilisinin çok iyi uyum sağlaması, diziye olan ilgiyi de yüksek tutuyor.

İzleyiciler 8 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak olan 16. yeni bölümde neler yaşanacağını da heyecanla bekliyor. Özellikle de Esra’nın hafızasını kaybetme ihtimalinden korkan izleyiciler, senariste böyle bir sahne yazmaması tavsiyesinde bulundu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler