SON DAKİKA
13 Ağustos 2022 03:01

SON HABERLER

Aslan Burcu için Nisan ayında eğitim ile ilgili konular ön plana çıkıyor! İşte Yeşim Arpat’ın yorumu;

Ünlü astrolog Yeşim Arpat youtube kanalında tüm burçlar için Nisan ayını değerlendirdi.  5 Nisan’da Koç burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, 10 Nisan’da Jüpiter, 30 Nisan’da da Satürn gerilemesi var, 19 Nisan’da ise Dolunay gerçekleşecek.  Peki Nisan ayında ki bu gökyüzü hareketleri burçları nasıl etkileyecek? Yeşim Arpat, Aslan burcu için şunları söyledi;

Sevgili Aslanlar, Yeniay ile birlikte eğitim ve öğretim özellikle yüksek öğrenim ile ilgili konular, yurt dışı bağlantılı işler ve kendinizi eğitmek konusunda yeni bir başlangıç yapacaksınız. Dolunay zamanında ise üçüncü ev konularında kararlar alacaksınız. Bu konular, işle alakalı bir müşteri kazanmak veya yol ayrımına gelmek olabilir. Bir eğitim konusunu tamamlayabilir ya da başlatabilirsiniz.

Jüpiter gerilemesi ile birlikte, yaratıcılığınız, yetenekleriniz ve gönül işleriniz odağınızdan çıkacak bir süre bu konulara dair şanslı etkiler sekteye uğrayacak. Size tavsiyem, bu süreçte yeni bir sosyal ortama girmeniz yönünde olacak. Satürn  gerilemesi ise, gündelik işler ve yaşam düzeninizle ilgili ritmik olarak her neyi yapıyorsanız eğer bu konularda size biraz nefes aldıracak, dinleneceksiniz tadını çıkarın!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler