SON DAKİKA
17 Haziran 2019 02:23

SON HABERLER

Aslan Burcunu gönül ilişkilerinde sürpriz mi bekliyor? Aygül Aydın haftalık burç yorumunda ne dedi?

Bu hafta gökyüzü burçlara hangi mesajları veriyor? Venüs Balık burcuna geçiyor, Merkür retrosu ise sona erdi. Peki gezegenlerin hareketleri burçları nasıl etkileyecek?  Youtube kanalında ki Astromatik köşesinde her hafta yaptığı burç yorumları ile dikkat çeken astrolog Aygül Aydın 25-31 Mart haftası yorumunda Aslan burcuna şu öneri ve tavsiyelerde bulundu;

Sevgili Aslanlar, yönetici gezegeniniz Güneş burç değiştirdi, Koç burcunda hareket ediyor bu demek oluyor ki, enerjiniz yükseliyor, sizin için kendinizi doğru ifade ettiğiniz harika bir dönem başlıyor. Özellikle gönül işlerinde bu hafta iyi yol alabilir, aşk yada sevgi hissedebileceğiniz bir ilişki başlatabilirsiniz veya geçmişte hesaplaşmanız gereken bir ilişki tekrar önünüze gelip tatlıya bağlanabilir.

Venüs’ün Balık burcuna geçiş yapıyor olması bu hafta içerisinde finansal ve ekonomik koşullarınıza biraz daha dikkat etmenizi gerektiriyor, işverenseniz eğer çalışanlarınız sizden fazla talep içerisinde olabilirler bu durum da sizi yorabilir. Yurt dışı seyahatlari ve organizasyonlarının da  artacağı bir dönem bunları elinizden geldiği kadar fırsata dönüştürmenizi tavsiye ediyorum.

İlgili Haberler