Aslı Enver neden böyle bir hata yapıyor anlamak mümkün değil!

04 Haziran 2018 Pazartesi, 07:43
Aslı Enver neden böyle bir hata yapıyor anlamak mümkün değil!

Aslı Enver başrolünü oynadığı ‘İstanbullu Gelin’ dizisinin 8 Haziran’daki sezon finalinden sonra Meksika’da yaşayan ağabeyi Akın Enver’in yanına tatile gidecek.

Aslı Enver’in Murat Boz ile olan 2.5 yıllık ilişkisi 1.5 ay önce bitmişti.

Ayrılık acısı yaşayan Aslı Enver, ‘Süreyya’yı canlandırdığı ‘İstanbullu Gelin’in önümüzdeki hafta sezon finali yapması ile yurt dışına çıkacak.

Yaralarını sarmak için soluğu Meksika’da yaşayan ağabeyi Akın Enver’in yanında alacak. Yengesi Isabel Barriga ve minik yeğeni Liya ile moral bulacak.

Güzel oyuncunun dizinin çekimlerinin bitmesini sabırsızlıkla beklediği ortada. İşte bu durum  aslında dizi oyuncularının son dönemde yaşadığı sıkıntılar düşünülünce biraz garip değil mi?

Süreyya karakteriyle sevilen Aslı Enver, her ne kadar izleyici sezon finali yapacağı için üzgünse de o bir an önce yoğun iş ortamından tatile çıkmak için sabırsızlıkla bekliyor.

Enver, yayınladığı son paylaşıma “Son 5 gün” yazarak, son bölümün çekimlerinin bir an önce bitmesi için gün saydığı da ortaya çıkmış oldu.

İSTANBULLU GELİN DİZİSİ BÖLÜM VİDEOLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbullu Gelin gibi tutmuş bir dizide rol alan, kariyer basamaklarını hızla tırmanan Aslı Enver’in dizinin sezon finali yapmasını bu kadar çok arzulaması ve bunu da dışa vurması sizce de sorunlu bir durum değil mi?

Zira birçok oyuncu ciddi emek koyduğu ve kariyerinin yıpranma pahasına yeni dizilere başladığı ve çoğunlukla da reytinge yenildiği bir ortamda, İstanbullu Gelin gibi iddialı bir dizide oynayan bir oyuncunun çekimlerden sıkılmış olsa bile bunu ortaya dökmemesi lazım.

‘GEÇ OLMADAN’

Öte yandan Murat Boz geçen günlerde bir dondurma markasının reklam yüzü oldu ve reklam için ‘Geç Olmadan’ adlı duygusal şarkıyı yazdı. Murat Boz’un bu şarkıyı Aslı Enver’e yazdığı konuşulanlar arasında.

İşte şarkının nakaratı:

Yarın çok geç olmadan, ona sıkı sıkı sarıl aldırmadan.

Bak zaman akıp geçiyor. Haydi boşver git ardından, koş ardından.

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için