Aslı Enver’e Murat Boz soruldu! İşte cevabı!

04 Ekim 2018 Perşembe, 11:40
Aslı Enver’e Murat Boz soruldu! İşte cevabı!

Söylemezsem Olmaz programının 4 Ekim Perşembe günkü bölümünde gündemdeki konulara yönelik haberler ve yorumlara yer verildi. Bircan Bali ve Ece Erken’in yorumlarıyla zenginleşen programda başlıktaki konuyla ilgili detaylara yer verildi. Popçu Murat Boz ile barıştıkları iddia edilen İstanbullu Gelin’in yıldızı Aslı Enver, “Kariyerime en baştan başka bir yerde başlamak istemem” dedi. Aslı Enver Murat Boz hakkında ise sessizliğini korudu. Oyuncu Aslı Enver, L’Officiel Dergisi’ne kapak oldu. Enver’i eski aşkı Murat Boz soruldu. Bakın yanıtı ne oldu…

Videodan bu konuyla ilgili haberin detaylarını ve yorumları izleyebilirsiniz.

Haberin detayları ise şöyle:

Popçu Murat Boz ile barıştıkları iddia edilen İstanbullu Gelin’in yıldızı Aslı Enver, “Kariyerime en baştan başka bir yerde başlamak istemem” dedi. Aslı Enver Murat Boz hakkında ise sessizliğini korudu. Oyuncu Aslı Enver, L’Officiel Dergisi’ne kapak oldu.

Rol aldığı İstanbullu Gelin dizisiyle adından söz ettiren 34 yaşındaki oyuncu, ”Başka bir yerde sıfırdan başlamayı düşünüyor musunuz?” sorusuna şöyle yanıt verdi: ”Kariyerime en baştan başka bir yerde başlamak istemem. Çünkü iyisiyle, kötüsüyle gelmiş olduğum bir yol var.”

“Yeni yerde hayatı kurmak şartsa, kimsenin seni tanımadığı ve kafasında seninle ilgili iyi ya da kötü hiçbir yargısının olmadığı bir şehir iyi gelebilir”

aslı enver haberleri için

istanbullu gelin haberleri için