SON DAKİKA
17 Eylül 2019 17:01

SON HABERLER

Aslıhan Güner, Kuzey Yıldızı dizisi için büyük heyecan yaşıyor!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Show TV’de Eylül ayında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Kuzey Yıldızı dizisi, merak ve heyecanla bekleniyor.

Yeni bir Karadeniz esintisi olarak Ordu’da çekimlerine devam edilen dizi çok iddialı…

Kuzey Yıldızı-İlk Aşk’ın başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci paylaşırken, dizide Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan gibi birçok başarılı isim de rol alıyor.

Aslıhan Güner, dizinin fragmanlarının yayınlanmasından sonra hayranlarından büyük destek bulmuştu. Role çok yakıştığı değerlendirmeleri yapılan Güner, dizinin sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarına mesaj yolladı.

Güner, “Herkese merhabalar. Biz çekimlerimize başladık. Kuzey Yıldızı için çok heyecanlıyız.Umarım yayınlandığında sizler de çok seveceksiniz.Görüşmek üzere” diyerek hayranlarını beklediğini belirtti.

Kuzey Yıldızı’nın Konusu:

Kuzey’le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey’i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey’le Yıldız’a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul’a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise, Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey’in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey’ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız’a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

İşte Kuzey Yıldızı’nın ilk fragmanı:

İlgili Haberler