SON DAKİKA
26 Mart 2019 06:22

SON HABERLER

Avlu 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ama belirsizlik ortadan kalkmadı!

Özel kanalların Ocak ayında reklam azlığı nedeniyle dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamaması nedeniyle zorunlu bir ara verilmesi gerekti. Ancak bu aranın bitmesine az bir zaman kaldı.

Avlu dizisinin son yayınlanan 25. bölümü 27 Aralık Perşembe günü ekrandaydı.Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray’ın başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde Deniz, şok bir hamleyle Zerrin’i fena oyuna getirdi! Avlu dizisinde dengeler değişti! Dizinin hayranları heyecanlı geçen 25. bölümden sonra 26. yeni bölümü merakla beklemeye başladı ama zorunla ara nedeniyle dizi 2 haftadır ekranda yeni bölümüyle yer almıyor. Ancak hasret bitiyor. Dizinin 27. bölüm fragmanı yayınlandı. videodan diziden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

27. bölümün yayın tarihi net olarak bildirilmemiş olmasına karşın 24 Ocak Perşembe akşamı izleyicilerle buluşması beklentisi hakim. Tabii ki net yayın tarihini reklamların durumu belirleyecek. Ancak genel kanı Ocak ayının 3. haftası itibariyle diğer diziler gibi Avlu’nun da ekranda yeni bölümüyle yerini alacağı şeklinde.

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Yapım: Limon Film Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu: Deniz Demir: Demet Evgar Azra Kaya: Ceren Moray Kudret Öztürk: Nursel Köse Murat Ünal: Kenan Ece Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur Nihal Ünal: Şebnem Dönmez Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk Melis Ersoy: Deniz Barut Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi Ecem Demir: Eslem Akar Jale Şahin: Şeyla Halis Hasret Şengül: Ayça Damgacı

İlgili Haberler