Avlu 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ama belirsizlik ortadan kalkmadı!

12 Ocak 2019 Cumartesi, 23:37
Avlu 27. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ama belirsizlik ortadan kalkmadı!

Özel kanalların Ocak ayında reklam azlığı nedeniyle dizilerinin yeni bölümlerini yayınlamaması nedeniyle zorunlu bir ara verilmesi gerekti. Ancak bu aranın bitmesine az bir zaman kaldı.

Avlu dizisinin son yayınlanan 25. bölümü 27 Aralık Perşembe günü ekrandaydı.Demet Evgar, Nursel Köse ve Ceren Moray’ın başrollerinde yer aldığı dizinin son bölümünde Deniz, şok bir hamleyle Zerrin’i fena oyuna getirdi! Avlu dizisinde dengeler değişti! Dizinin hayranları heyecanlı geçen 25. bölümden sonra 26. yeni bölümü merakla beklemeye başladı ama zorunla ara nedeniyle dizi 2 haftadır ekranda yeni bölümüyle yer almıyor. Ancak hasret bitiyor. Dizinin 27. bölüm fragmanı yayınlandı. videodan diziden yeni görüntüleri izleyebilirsiniz.

27. bölümün yayın tarihi net olarak bildirilmemiş olmasına karşın 24 Ocak Perşembe akşamı izleyicilerle buluşması beklentisi hakim. Tabii ki net yayın tarihini reklamların durumu belirleyecek. Ancak genel kanı Ocak ayının 3. haftası itibariyle diğer diziler gibi Avlu’nun da ekranda yeni bölümüyle yerini alacağı şeklinde.

Avlu, adaleti kendisi sağlamaya çalışmış bir kadının ceza evine girişini ve oradaki durumunu konu ediyor. Dizide, benzer nedenlerle özgürlüğünden vazgeçmek zorunda kalan kadınların 3. sayfa haberlerine yansımayan yaşamları ve hayat mücadeleleri işleniyor.

Yapım: Limon Film
Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncu Kadrosu:
Deniz Demir: Demet Evgar
Azra Kaya: Ceren Moray
Kudret Öztürk: Nursel Köse
Murat Ünal: Kenan Ece
Hakan Demir: Teoman Kumbaracıbaşı
Nilgün Demir: Rüçhan Çalışkur
Nihal Ünal: Şebnem Dönmez
Oktay Boran: Çağdaş Onur Öztürk
Melis Ersoy: Deniz Barut
Özlem Balaban: Onuryay Evrentan Atasalihi
Ecem Demir: Eslem Akar
Jale Şahin: Şeyla Halis
Hasret Şengül: Ayça Damgacı








avlu haberleri için

CEREN MORAY haberleri için